Złota Antena dla System 1696 Metro Span firmy Alcatel - komunikat

Newsy
Żródło: Alcatel
Opinie: 9

System 1696 Metro Span firmy Alcatel otrzymał Złotą Antenę, nagrodę przyznawaną przez miesięcznik Świat Telekomunikacji w kategorii Produkt Roku – Sprzęt.
Celem konkursu jest prezentacja ludzi i firm odnoszących znaczące sukcesy w branży telekomunikacyjnej oraz promowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.


System 1696 Metro Span

System 1696 Metro Span został stworzony z myślą o miejskich i korporacyjnych sieciach DWDM. Rozwiązanie to oferuje elastyczne funkcje, które można dostosowywać i rozwijać, zgodnie ze zmieniającym się zapotrzebowaniem na przepływność w sieci. Dzięki modułowej koncepcji dodawania i wydzielania (add and drop) sygnałów optycznych można zwiększyć pojemność systemu bez przerywania pracy („in service") do 32 długości fal i obsłużyć ruch z szybkością transmisji 10 Gb/s na jedną falę. System Alcatel 1696 Metro Span jest rozwiązaniem w pełni transparentnym, przystosowanym do transmisji wielu rodzajów protokołów i usług (SDH, SONET, IP, ATM, Gigabit Ethernet, ESCON itd.). Zaspokaja potrzeby operatorów w zakresie usług, oferując ich zróżnicowane klasy i gwarantując jakość ścieżki optycznej. System może koncentrować różne rodzaje sygnałów w jedną standardową ścieżkę optyczną, używając jedynego w swoim rodzaju koncentratora typu „any-rate" (o dowolnej szybkości). Pozwala to na wydajne świadczenie usług o niskiej kompresji, takich jak video cyfrowe, maksymalizując pojemność optyczną bez zakłócania ruchu w sieci. Dzięki systemowi Alcatel 1696 Metro Span operatorzy mogą już teraz zaoferować nowe rodzaje usług, redukując koszt infrastruktury sieciowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: