Zmiana w Fundacji Grupy TP

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 6

Rada Fundacji powołała wczoraj Jadwigę Czartoryską na stanowisko prezesa Fundacji Grupy TP. Podziękowała jednocześnie dotychczasowej prezes Danucie Kowalskiej, za jej wkład i zaangażowanie w pracę Fundacji, którą kierowała od czerwca 2007 r.

Jadwiga Czartoryska jest absolwentką socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Wydział Nauk Społecznych paryskiej Sorbony. Karierę zawodową rozpoczęła we Francji, gdzie do 1991 roku pracowała w firmach zajmujących się badaniami rynku, głównie dla instytucji finansowych. Po roku 1991, już w Polsce organizowała biuro Francusko - Polskiej Izby Handlowej, a następnie Centrum Inwestycji Francuskich w Polsce.

Współpracowała z Ministerstwem Integracji Europejskiej i Polską Agencją Rozwoju Regionalnego (1992-1996), gdzie była współautorem pierwszych programów rozwoju regionalnego finansowanych przez PHARE (Unię Europejską). W latach 2000-2006 była dyrektorem Instytutu Polskiego w Paryżu, którego rolą jest promocja Polski za granicą poprzez Kulturę. Ostatnio pracowała w Telekomunikacji Polskiej i była odpowiedzialna za działania public affairs.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  polak mały pisze: 2008-04-17 12:16
  "Rada Fundacji powołała wczoraj Jadwigę Czartoryską na stanowisko prezesa Fundacji Grupy TP. Podziękowała jednocześnie dotychczasowej prezes Danucie Kowalskiej, za jej wkład i zaangażowanie w pracę Fundacji (...)." A co oni właściwie tam robią oprócz wydawania pieniędzy abonentów??
  0
 • Users Avatars Mini
  absolutek pisze: 2008-04-18 00:13
  Wydaja pieniadze w slusznym celu i do tego akurat sie nie ma co czepiac, bo pomagają duzo. Miedzy innymi w Muzeum Powstania masz listy powstańcze. Polecam obejrzeć. No ale to fakt, TP moglaby lekko opbnizyc ceny. I troche odswierzyc oferte, bo w Netii juz karnet na Euro dostepny. Za 15 PLN wszystkie mecze, elegancja.
  0
 • Users Avatars Mini
  kubek pisze: 2008-04-18 12:17
  lekko ? tepsa ma srednio o 20% drozszy net, ponadto oferuje go w przeciwienstwie do netii na drozszym abo, co powoduje kolejny wzrost kosztow. innymi slowy oferta tepsy przestaje sie oplacac.
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-20 09:58
  @kubek - Ameryki nie odkryłeś, bo neostrada nigdy nie była tania, ale przecież Grupa TP wprowadziła ofertę BSA Orange Freedom, którą można mieć już przy najniższym abonamencie (zresztą neostradę też niemało osób ma na socjalnym, czasem wystarczy się postawić w telepunkcie, to zmienią, żebyś tylko odnowił umowę). We Freedomie 256 i 512 to najtańsze opcje dostępu do internetu w oparciu o łącza telefoniczne. Ja bym firmę nie oceniał pod względem działalności charytatywnej tylko, pod względem tego
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-20 09:59
  jaki procent przychody wydaje na rozbudowę infrastruktury.
  0
 • Users Avatars Mini
  wojtek pisze: 2008-04-25 23:36
  neostrada nie była nigdy tania, ale nigdy też nie będzie. jeśli słowa rady nadzorczej będą się sprawdzać, to różnica pomiędzy netią a neostradą będzie cały czas rosła jeśli chodzi o ceny, zaś to zaimplikuje coraz szybszy spadek różnicy w liczbie klientów. ot cała prawda.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: