Zmiany w AutoMapa Traffic

Newsy
Opinie: 0

Automapa zapowiedziała, że w wersji 6.5 programu wdrożona będzie nowa wersja systemu AutoMapa Traffic wraz z technologiami Live Drive i Smart Routes.

Najnowsza ewolucja systemu AutoMapa Traffic oparta jest na dwóch inteligentnych technologiach wyznaczania tras, które radykalnie skracają czas dojazdu. Użytkownicy smartfonów i urządzeń nawigacyjnych posiadających dostęp do Internetu wspierani są technologią Live Drive pozwalającą na otrzymywanie i wysyłanie bieżących informacji o korkach i utrudnieniach drogowych. Gdy tylko AutoMapa zorientuje się, że na trasie przejazdu tworzy się korek, inteligentne rozwiązania Live Drive przeanalizują sytuację, przeliczą, czy korzystniejsze będzie wyznaczenie tras alternatywnych, czy też zator powinien za chwilę zniknąć i nie warto zmieniać pierwotnej trasy.

AutoMapa nie zapomina również o użytkownikach posiadających urządzenia PND bez dostępu do Internetu. Unikatowa technologia Smart Routes wykorzystuje doświadczenia innych użytkowników dróg, którzy przejeżdżają dziennie ponad 4 miliony kilometrów po polskich drogach. Tworzy to obraz sytuacji drogowej zarówno w miastach, jak i poza nimi. Rozwiązanie takie pozwala na udostępnienie wszystkim użytkownikom nie tylko informacji o bieżącej sytuacji na drogach w trybie on-line, ale również umożliwia prognozowanie jej rozwoju w zależności od pory dnia i godziny oraz dnia tygodnia. Co ważne, aby skorzystać z technologii Smart Routes nie jest potrzebne żadne dodatkowe urządzenie. Wszystkie niezbędne funkcje do wykorzystywania danych statystycznych są integralną częścią AutoMapy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: