Zmiany w zarządzie PTC

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 6
Opinie: 6

Rada Nadzorcza Polskiej Telefonii Cyfrowej dokonała zmian w składzie zarządu spółki.

Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza PTC odwołała Wilhelma Stückemanna z funkcji członka Zarządu PTC i stanowiska Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci oraz przyjęła rezygnację Josefa Rannera z funkcji członka Zarządu i stanowiska Dyrektora ds. Finansowych, złożoną z powodów osobistych.

„Chciałbym podziękować Wilhelmowi Stückemannowi, który był związany z PTC od samego początku jej istnienia, od 1996 roku, za pracę i wkład w rozwój firmy, a zwłaszcza infrastruktury sieciowej. Dziękuję również Josefowi Rannerowi, który w tak krótkim czasie usprawnił mechanizmy sprawozdawczości finansowej PTC. Zdaję sobie sprawę, ile wysiłku i osobistego zaangażowania wymagało to zadanie.” – powiedział po posiedzeniu Rady Nadzorczej Klaus Hartmann, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny PTC.

Równocześnie Rada Nadzorcza PTC powołała dwóch nowych członków zarządu: Brunona Jacobfeuerborna – na stanowisko Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci oraz Jensa Beckera – na stanowisko Dyrektora ds. Finansowych.

Bruno Jacobfeuerborn ma 46 lat i jest od dłuższego czasu związany z Deutsche Telekom i T-Mobile. Nie jest też osobą zupełnie nową w PTC: w latach 1994-96 był zaangażowany w jej tworzenie, m.in., był odpowiedzialny za uzyskanie koncesji GSM dla sieci Era. Od 2002r pełnił funkcję Członka Zarządu i Dyrektora ds. Technologii w T-Mobile Netherlands w Hadze. Od 2003r był odpowiedzialny w T-Mobile za kompleksowe zarządzanie usługami na terenie Europy.

Jens Becker ma 40 lat i w Deutsche Telekom pracuje od 1996r. Przed przejściem do PTC był członkiem Zarządu Deutsche Telekom AG T-Online International odpowiedzialnym za finanse i kontroling. Jego wszechstronne doświadczenie w branży telekomunikacyjnej obejmuje, m.in., relacje inwestorskie, kontroling i wprowadzanie biznesu na rynek międzynarodowy.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: