"Zmyłka" w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 18

Era uruchomiła serwis umożliwiający modulowanie głosu osoby dzwoniącej. Do wyboru są:

 • głos męski o obniżonej częstotliwości

 • głos kobiecy o podwyższonej częstotliwości

 • głos dziecka o znacznie podwyższonej częstotliwości

REGULAMIN SERWISU GŁOSOWEGO "Zmyłka"

Serwis Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o, operatora sieci Era i Heyah

I. Postanowienia wstępne
1. Niniejsze warunki określają zasady i zakres korzystania z serwisu "Zmyłka", zwanego dalej "Serwisem", świadczonego przez Polską Telefonię Cyfrową Sp. z o.o. operatora sieci Era i Heyah, zwanego dalej "Organizatorem".
2. W okresie od dnia 19 marca 2007 do odwołania Organizator umożliwia Użytkownikom sieci Era (to jest Abonentom sieci Era, Użytkownikom systemu Tak Tak i Heyah oraz Abonentom systemu Era Mix - zwanym dalej łącznie w zależności od kontekstu "Użytkownikiem" lub "Użytkownikami") korzystanie z Serwisu w sposób i na zasadach określonych niniejszym regulaminem.
3. W ramach serwisu Organizator świadczy następującą usługę, umożliwiającą modulację głosu Użytkownika w czasie rzeczywistym:
a. Po połączeniu z numerem *7177 Użytkownik może wybrać jedną z trzech dostępnych opcji zmiany swojego głosu (1 - głos męski o obniżonej częstotliwości, 2 - głos kobiecy o podwyższonej częstotliwości, 3 - głos dziecka o znacznie podwyższonej częstotliwości).
b. Po wybraniu sposobu modulacji głosu należy wprowadzić 9-cyfrowy numer Użytkownika krajowej sieci komórkowej w celu nawiązania połączenia. Serwis nie umożliwia nawiązywania połączeń z numerami telefonów stacjonarnych oraz numerami międzynarodowymi. Następuje sprawdzenie, czy numer został wprowadzony poprawnie. Po trzeciej nieudanej próbie wprowadzenia numeru następuje rozłączenie połączenia.
c. Po wprowadzeniu numeru docelowego istnieje możliwość pominięcia ostatniej zapowiedzi głosowej (w tym celu należy wybrać dowolny klawisz od 0 do 9, * lub #, Po poprawnym wprowadzeniu numeru następuje próba nawiązania połączenia z wprowadzonym numerem.
d. Numer telefonu Użytkownika dzwoniącego jest wyświetlany na ekranie telefonu osoby, do której zostanie zestawione połączenie.
e. W trakcie rozmowy Użytkownik może zmieniać brzmienie swojego głosu wybierając klawisze 1,2,3 lub 0 (powrót do normalnego głosu) oraz modyfikować płynnie częstotliwość efektów wybierający # lub *
f. Modulowany jest tylko głos osoby dzwoniącej (tj. tej, która zadzwoniła na numer *7177), głos osoby, do której zostało zestawione połączenie nie jest modulowany).
4. Użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania przepisów obowiązującego prawa, zasad współżycia społecznego i zachowania dobrych obyczajów oraz etyki. Zabronione jest korzystanie z Serwisu w sposób, który może przyczynić się do zakłócenia spokoju lub naruszenia dóbr osobistych osób trzecich.
5. Organizator zastrzega możliwość czasowego zawieszenia świadczenia usług objętych Serwisem, jeżeli jest to konieczne dla usunięcia awarii lub wykonania konserwacji systemu - na czas niezbędny dla wykonania tych czynności.
6. Opłaty za skorzystanie z Serwisu:
a. dla Abonenta sieci Era doliczane są do rachunku za usługi telekomunikacyjne, wystawionego zgodnie z umową o świadczenie usług telekomunikacyjnych, łączącą Użytkownika z Operatorem,
b. dla Użytkownika systemu Tak Tak i Heyah oraz Abonenta systemu Era MIX pobierane są do wysokości salda konta.
II. Zasady korzystania z Serwisu
1. Dostęp do Serwisu możliwy jest dla każdego Użytkownika posiadającego aktywną usługę prezentacji numeru dzwoniącego. W przypadku braku włączonej usługi prezentacji numeru przed skorzystaniem przez Użytkownika z Serwisu w jego telefonie zostanie odegrany stosowny komunikat dźwiękowy i połączenie zostanie rozłączone. Wykonanie połączenia z włączoną blokadą prezentacją numeru zostanie naliczone zgodnie z opłatą za połączenie z Serwisem.
2. W następujących przypadkach możliwość korzystania przez Użytkownika z Serwisu jest niedostępna:
a. zablokowanie możliwości inicjowania połączeń telefonicznych dla telefonu w usłudze abonamentowej w sieci Era
b. zawieszenie świadczenia usług telekomunikacyjnych dla telefonu w usłudze abonamentowej w sieci Era
c. posiadanie na koncie numeru telefonu w systemie Tak Tak lub Heyah kwoty nie pozwalającej na wykonanie połączeń telefonicznych
d. przekroczenie okresu ważności konta w systemie Tak Tak lub Heyah na wykonywanie połączeń wychodzących.
3. Jakość odtwarzania telefonicznego jest dostosowana do jakości dźwięku w telefonii komórkowej, przy czym w związku z charakterem serwisu głos Użytkownika dzwoniącego jest zmieniony (modulowany).
4. Korzystanie z Serwisu można zakończyć w dowolnej chwili, poprzez rozłączenie się z numerem *7177.
5. Połączenie z Serwisem jest automatycznie przerywane po upływie 15 min.
6. Opłata za połączenie z Serwisem wynosi 1 zł netto (1,22 zł z VAT) za minutę połączenia, zgodnie z aktualnie obowiązującym dla danej taryfy Cennikiem lub Załącznikiem cenowym. Opłata naliczana jest za łączny czas trwania połączenia z numerem *7177, w tym również za połączenie z wybranym numerem docelowym użytkownika krajowej sieci komórkowej.
III. Postanowienia końcowe
1. Organizator zastrzega sobie prawo zmian zasad i regulaminu Serwisu, w tym zmian opłaty za świadczenie usługi.
2. Użytkownik łącząc się z Serwisem "Zmyłka" wyraża zgodę na otrzymywanie dodatkowych wiadomości SMS związanych z serwisem "Zmyłka".
3. Połączenie z numerem *7177 oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
4. Reklamacje dotyczące funkcjonowania Serwisu mogą być wnoszone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 1października 2004 w sprawie trybu postępowania reklamacyjnego oraz warunków, jakim powinna odpowiadać reklamacja usługi telekomunikacyjnej (Dz. U. nr 226 poz. 2291). Reklamacje mogą być wnoszone pisemnie na adres: PTC Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, pisemnie w punktach sprzedaży sieci Era, telefonicznie w Biurze Obsługi Abonenta lub w Biurze Obsługi Użytkownika, drogą elektroniczną na adres: boa@era.pl lub kontakt@heyah.pl.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utracone korzyści, mogące wyniknąć z nie działania Serwisu, bądź jego wadliwego działania.
6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały przepisy Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez PTC Sp. z o.o. dla sieci Era i Heyah.
7. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 19.03.2007r.

Opinie:

Opinie archiwalne (18):

Komentuj

Komentarze / 18

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2007-03-20 09:36
  czyżby promocja/usługa dla porywaczy szantażystów i innego pokroju bandziorów? no cóż Polakom gratulujemy....Ery
  0
 • Users Avatars Mini
  Plu pisze: 2007-03-20 09:37
  Usługa ta już dawno w Plusie była. Zadzwoniłem kiedyś do mojej dziewczyny i nieźle sie przestraszyła :D
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2007-03-20 10:09
  W sam raz dla porywaczy i innych typków spod ciemnej gwiazdy :| Mogliby się zastanowić choć chwile przed uruchomieniem usługi...
  0
 • Users Avatars Mini
  arekwwl pisze: 2007-03-20 10:12
  usługa dla klientów którzy lubią robić sobie żarty, zamiast tego mogliby wymyśleć coś bardziej pożytecznego
  0
 • Users Avatars Mini
  wisiek_20 pisze: 2007-03-20 10:22
  nawet fajne, ale szybko sie nudzi, mogliby dac nowe oferty abonamentowe
  0
 • Users Avatars Mini
  kleszczyk pisze: 2007-03-20 10:25
  Trudno byc chyba szantazysta lub porywaczem jesli dobrze wiadomo z jakiego numeru gość dzwoni...
  0
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2007-03-20 10:30
  kleszczyk: rzeczywiscie to taki problem dla przestępcy kupic kartę startową i zadzownic z numeru prepaid TAKTAK albo Heyach. użyc do przestępstwa i wyrzucic kartę. era niech sie p...... w łeb z takimi pomysłami
  0
 • Users Avatars Mini
  BroWaR pisze: 2007-03-20 10:52
  Po jakiego grzyba to komu? :|
  0
 • Users Avatars Mini
  bartoldoo pisze: 2007-03-20 11:08
  ***klaszczyk - jaki problem zastrzec numer
  0
 • Users Avatars Mini
  bartoldoo pisze: 2007-03-20 11:24
  sorki z tego co się doczytałem nie można zastrzec numeru
  0
 • Users Avatars Mini
  Arek-1 pisze: 2007-03-20 13:47
  znajdą się dowcipnisie, którzy skorzystają z tej opcji.
  0
 • Users Avatars Mini
  kleszczyk pisze: 2007-03-20 15:25
  Zastrzec nie mozna tj w Plusie... Poza tym co za roznica czy gość kupi starter heyah i zadzwoni zmieniając głos na własną rękę czy przez usługę...
  0
 • Users Avatars Mini
  Krasnal pisze: 2007-03-20 15:42
  A kiedy taka promocja, że wybieram numer a łączy mnie z całkiem innym numerem? :D
  0
 • Users Avatars Mini
  slavo pisze: 2007-03-20 16:42
  krasnal - takie promocje są w tepsie i orengu ;P
  0
 • Users Avatars Mini
  Witek pisze: 2007-03-20 20:43
  kleszczyk i znowu wtopa, jak sie tak slabo znasz, to sie nie wypowiadaj! Np. w taktak-u wystarczy raz wejsc na strone ery, zalogowac sie do itaktaka i kliknac na uslugi a dalej na ukrywanie numeru. Pozniej wybrac: "SOCLIR - domyślna prezentacja - Twój numer telefonu wyświetla się na telefonie osoby, do której dzwonisz. Możliwe jest jednak jednorazowe ukrycie prezentacji z pozycji aparatu. Wystarczy, że przed numerem pod który dzwonisz, wpiszesz kod #31# (np. #31#602602602)"
  0
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2007-03-21 08:34
  klaszczyk - zmieniajac głos na własna reke? zdolnosci artystyczne ala Kryszak? czy moze wykorzystanie przez przestepce spacialistycznego sprzetu? oczywiscie jak profesionalny przestepca sie uprze to z pomoca okreslonych srodków (sprzetu) zmieni barwe głosu - tylko z jakiej racji mu to ułatwiac oferujac mu taka usługe? jaki głebszy sens ma wogole taka usługa? Słuzy jedynie dowcipnisiom albo przestępcom. Ja jak i chyba każdy nie mam ochoty odbierac telefonów ani od bandziorów ani od dowcipnisów.
  0
 • Users Avatars Mini
  kleszczyk pisze: 2007-03-21 10:20
  **Witek - zanim oskarzysz naucz się czytać bo wygladasz po takim tekscie bardzo blado... Ukryć numer owszem możesz w dowolnym momencie nie tylko przez kod ale i z poziomu aparatu (jak wolisz) ALE nie ukryjesz nr kozystając z usługi "zmyłka".
  0
 • Users Avatars Mini
  Czarny pisze: 2007-03-21 11:21
  Komuś w erze się straszliwie nudzi albo zabrakło kawy i nie mogą wymyślić nic mądrego.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: