Zniknie Netia Mobile i Świat Internet

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 6
Opinie: 6

Netia połączy się ze swoimi spółkami Netia Mobile i Świat Internet. Celem wewnętrznej konsolidacji jest uproszczenie i uczynienie bardziej przejrzystą struktury kapitałowej Grupy Netia. W opinii zarządu wpłynie to korzystnie na funkcjonowanie, w szczególności poprzez ograniczenie kosztów oraz zmniejszenie skali uciążliwych dla prowadzenia działalności bieżącej rozliczeń wewnątrzgrupowych.

Netia Mobile jest spółką nie prowadzącą działalności operacyjnej. Świat Internet jest spółką prowadzącą działalność w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Camara pisze: 2007-11-30 00:56
  Zmiana jak najbardziej na plus. Dobrze sie dizeje w tej firmie. 200 tys abonentow Netii i netu maja tam mini raj cenowy, bo jak na nasze warunki tam sie placi w porownaniu z TP naprwde malo.
  0
 • Users Avatars Mini
  Borek pisze: 2007-11-30 12:02
  Ciekawe, czy wyniknie z tej oszczednosci jakas wieksza fala inwestycji. Netia jeszcze cokolwiek inwestuje, ale skoro TP przestaje to wlasciwie zostaaje sama, reszta to pijawki :/
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzales pisze: 2007-11-30 13:10
  no i zrzumiale, netia ma dobre pomysly i widac , ze lubie nieskomplikowane procedury. dobrze, ze sie nie zakopuja w jakichs skomplikowanych strukturach, bo to odbijaloby sie na dzialaniu spolki i ofercie.
  0
 • Users Avatars Mini
  roney pisze: 2007-12-01 18:35
  dobra wiadomosc, netia ma bardoz klarowna i jasna polityke, bez zawilosci i kombinacji, to lubie
  0
 • Users Avatars Mini
  Memory pisze: 2007-12-18 00:27
  no i świetnie. po co wiele małych spółek? przypomina to tylko rozbicie dzielnicowe. a chyba każdy pamięta, że nie działo się wtedy zbyt dobrze. mocna, solidna spółka jaką jest netia będzie radziła sobie jeszcze lepiej właśnie jak będzie skonsolidowana.
  0
 • Users Avatars Mini
  magnetofon pisze: 2007-12-19 19:27
  bardzo dobry ruch, netia jest znana z tego, ze lubi prostote, porzadek i przejrzystosc, im prosciej sie bedzie wszystkim zarzadzalo, tym latwiej bedzie realizowac zamierzony plan.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: