Sony Xperia XZ1 Compact z oficjalną piłką UEFA Champions League(cena)

Promocje
Opinie: 7

30 września w sieci Plus rozpoczyna się sprzedaż smartfonu Xperia XZ1 Compact. W tej sieci smartfon sprzedawany będzie wraz z oficjalną piłką UEFA Champions League firmy Adidasa.

Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej za 248 złotych na start i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy. W opcji bez abonamentu Xperię XZ1 Compact w Plusie można kupić za 2530 złotych. Sprzedaży towarzyszyć będzie kampania promocyjna prowadzona w punktach sprzedaży i Internecie.

Sony, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, przygotował także tapety, grafiki i content wideo związany z meczami oraz konkursy – wszystko dostępne w Xperia Lounge. Nagrodami w konkursach są  koszulki meczowe Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale'a z ich autografami. Przed wybranymi meczami Ligi Mistrzów na facebookowym profilu @SonyMobilePL będzie można wygrać koszulki obu goleadorów, uczestnicząc w specjalnie przygotowanych quizach. Koszulki trafią do rąk największych znawców Ligi Mistrzów. Podobną zabawę będzie można znaleźć w aplikacji Xperia Lounge. Edycja koszulek jest limitowana.

Inne informacje na temat Sony Xperia XZ1 i Sony Xperia XZ1 Compact: