Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce 12 i 13 lipca

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Amazon Prime Day

12 i 13 lipca po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Amazon Prime Day.

Podczas Prime Day klienci w Polsce będą mogli skorzystać ze zniżek na nowe gadżety i elektronikę od Apple, Sony, Huawei, Harman, Logitech i Bose, zabawki od Lego i Mattel, artykuły do domu i kuchni firm Philips, Bosch, Finish, Electrolux, Tefal i Gerlach, odzież i obuwie, między innymi marek Crocs, Ecco i LEVI's, a także artykuły kosmetyczne od Nivea, Bambino, Dove i wiele innych. Ponadto, klienci będą mogli wybierać spośród produktów od partnerów handlowych Amazon, w tym polskich: Ochnik, Wojas, Zwieger, Eveline Cosmetics, SFD Nutrition, AmeliaHome, DecoKing, Beltimore, Wozinsky, Betlewski, LEKI czy Movino.

Prime Day to wydarzenie przeznaczone dla klientów Prime. Usługę może wypróbować za darmo w ramach 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime jest dostępny za 49 zł/rok lub 10,99 zł/miesiąc.

Dzięki programowi Amazon Super klienci Amazon.pl mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Program ułatwia zakupy produktów codziennego użytku, takich jak np. artykuły gospodarstwa domowego, higieny osobistej, produkty dla zwierząt, ale również książki, zabawki czy elektronika w niższych cenach. Wszyscy klienci mogą na co dzień otrzymać 5% zniżki przy wyborze od 5 do 20 produktów z kategorii „Super”, natomiast klienci Prime mogą skorzystać z 10% zniżki przy zakupie od 10 do 20 produktów objętych programem. W trakcie Prime Day klienci Prime mogą skorzystać z 15% zniżki na zakupy od 10 do 20 „Super” produktów.

Bezpłatną dostawę zamówień podczas Prime Day umożliwia międzynarodowa sieć dostaw Amazon.

Więcej informacji na temat Prime Day jest na stronę Amazon.pl/primeday.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: