Centernet - 0.5 mln klientów w niecały rok, głównie postpaid

Newsy
Żródło: Rzeczpospolita
Opinie: 2
Opinie: 2

W marcu, zgodnie z warunkami koncesji na świadczenie usług, Centernet uruchomi komercyjne usługi. "W 2009 r. chcemy mieć co najmniej pół miliona klientów, głównie takich, którzy podpiszą umowę, a nie kupią usługi na kartę" – mówi dziennikowi Rzeczpospolita Grzegorz Tomczyk, wiceprezes Centernetu. Według Romana Karkosika, głównego akcjonariusza właściciela Centernetu, możliwe jest pozyskanie nawet miliona klientów.

"Centernet jest obecnie grupą projektową, ale w przyszłości będzie zarządzać zewnętrznymi podmiotami, których usługi będą uzupełniały podstawową działalność spółki" – wyjaśnia Jacek Felczykowski, prezes NFI Midas, do którego bezpośrednio należy Centernet.

"Jest duże zainteresowanie tą spółką. Zarówno ze strony inwestorów finansowych, jak i branżowych, ale skłaniamy się raczej do inwestora z branży, który nie jest obecny na polskim rynku. Na razie nie chcemy tracić kontroli nad spółką" – mówi w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Karkosik. "Jeśli nie pozyskamy dodatkowego finansowania, będę angażował własne środki" – dodaje.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: