Czytelnia Orange - wspólny projekt Orange i Agory

Newsy
Opinie: 9
Opinie: 9

Orange uruchomił z Agorą mobilną księgarnię Czytelnia Orange. Aplikacja pozwala korzystać z pełnej oferty księgarni Publio.pl.

Płatność za zakupy będzie automatycznie doliczona do rachunku za telefon.

Aplikacja umożliwia m.in. zakup pojedynczych tytułów prasowych, a także cyklicznej, odnawialnej automatycznie prenumeraty. Jej użytkownicy skorzystają również z intuicyjnego odtwarzacza audiobooków, dzięki któremu będą mogli odsłuchać je od razu po zakupie.

Wszystkie kupione tytuły będą dostępne na wirtualnej półce klienta w aplikacji, skąd w dowolnej chwili będzie można pobrać je i zapisać w pamięci swojego urządzenia.

Aplikacja umożliwia również łatwe przesyłanie e-booków na czytniki Kindle za pomocą jednego kliknięcia. Klienci korzystający wcześniej z innych księgarni będą mogli dodać kupione w nich pliki do swojego konta w Czytelni Orange, tak by mieć do nich łatwy dostęp w jednym miejscu.

Aplikację Czytelnia Orange od 13 września br. mogą bezpłatnie pobrać klienci sieci Orange posiadający urządzenia z systemem Android.

Aplikacja powstała we współpracy z firmami developerskimi Unity S.A. i Better Software Group z Wrocławia.

Publio.pl to działająca od 5 lat internetowa księgarnia Agory, która oferuje czytelnikom 28 tys. e-booków, 2,7 tys. audiobooków oraz 350 tytułów prasowych.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: