Darmowe terminale płatnicze dla małych i średnich firm

Newsy
Opinie: 0
Opinie: 0

eService, PKO Bank Polski, Poczta Polska i Orange zawiązały Koalicję liderów na rzecz Polski bezgotówkowej. Ma ułatwić przedsiębiorcom zawarcie umowy i otrzymanie do trzech terminali udostępnianych bezpłatnie w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

Chętni przedsiębiorcy, którzy do tej pory nie korzystali z urządzeń umożliwiających dokonanie płatności bezgotówkowych, albo przez ostatnie 12 miesięcy ich nie posiadali, mogą otrzymać terminale oraz pokrycie wydatków związanych z ich utrzymaniem przez rok.

Obejmuje ono także miesięczne koszty obsługi płatności, do osiągnięcia obrotów w wysokości 100 000 zł na urządzenie.

Umowę będzie można zawierać w 524 oddziałach PKO Banku Polskiego obsługujących klientów MSP, 742 salonach i Smart Store Orange Polska, w ponad 4 600 oddziałach Poczty Polskiej oraz u 22 000 listonoszy wyposażonych w tablety.

Przedsiębiorcy mogą wybrać, czy chcą skorzystać z tradycyjnego terminala (stacjonarnego lub przenośnego) - w opcji najmu, czy też wolą otrzymać na własność terminal Smart D220. W przypadku wybrania tej drugiej opcji, po upływie 12 miesięcy współpracy w ramach programu, również nie będą ponosić kosztów związanych z najmem urządzeń, a jedynie te związane z procesowaniem transakcji.

 

 

 

 

 

Opinie:

Rekomendowane: