Dwa idealne światy

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 4

Centertel jest partnerem telewizji POLSAT przy programie 'Dwa Światy'. Idea uruchomiła we współpracy z POLSATEM dwie usługi: codzienny serwis informacyjny SMS oraz opcję głosowania poprzez usługę krótkich informacji tekstowych SMS.

Zostają uruchomione dwie główne usługi SMS:
1. DWA ŚWIATY-WIEŚCI usługa SMS o charakterze cyklicznym do informowania o zdarzeniach w domach programu Dwa Światy  (dostępna od 28.03.2001 r.)
2. SMS-GŁOS - usługa SMS na potrzeby głosowania (dostępna od 4.04.2001 r.)

Dwa Światy - Wieści
Użytkownik usługi będzie otrzymywał dwa SMSy w ciągu dnia, zawierające krótki opis najciekawszych wydarzeń w domach programu. W celu aktywowania usługi użytkownik sieci IDEA wysyła SMS na numer 7933 o treści DS (wielkość liter nie ma znaczenia np. ds, Ds itp.). Opłata za SMS na numer 7933 wynosi 9zł + VAT (10,98 zł brutto). Jako potwierdzenie aktywacji usługi abonent, po wysłaniu SMSa na numer 7933, otrzyma SMS'a zwrotnego o następującej treści: "Dziękujemy za zainteresowanie nasza usluga. Od jutra smsy beda docieraly, pierwszy do 12, drugi do 20. W celu deaktywacji wyslij sms na nr 7033 z trescia DS."
Aby deaktywować usługę "DWA ŚWIATY-wieści" należy wysłać SMSa na numer 7033 o treści DS (wielkość liter nie ma znaczenia np. ds, Ds itp.). Opłata za deaktywację wynosi 0,50 zł +VAT (0,61 brutto). Jako potwierdzenie deaktywacji usługi abonent, po wysłaniu SMSa na numer 7033, otrzyma SMSa zwrotnego o treści: "Usługa DWA SWIATY - wiesci została wyłączona"

SMS na potrzeby głosowania
Usługa SMS-głos umożliwia głosowanie na uczestników programu Dwa Światy za pomocą SMS.
Głosowanie na kandydata odbywa się poprzez wysłanie SMSa zawierającego dwie ostatnie cyfry oznaczające danego kandydata (od 01 - do 12) na numer 7233. SMSy o innej treści np. 13, 001, 123 nie będą brane pod uwagę. Opłata za wysłanie SMSa wynosi 2 zł + VAT (2,44 zł brutto).
Po wysłaniu SMS'a na numer 7233 abonent otrzymuje komunikat zwrotny (SMS) o treści:
"Dwa Światy oraz IDEA dziekuja za wziecie udzialu w naszym glosowaniu. Zarejestrowalismy glos na ....(imie nazwisko kandydata).Zachecamy do udzialu w kolejnych glosowaniach."

Niemożliwe jest korzystanie z usług "DWA ŚWIATY-wieści" oraz "SMS-głos" za pomocą internetowej bramki SMS.

UWAGA! ZA TREŚCI WSZYSTKICH KOMUNIKATÓW WYSYŁANYCH ZA POMOCĄ SMS ODPOWIADA TELEWIZJA POLSAT

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: