Era porozumiała się z TVN

Newsy
Opinie: 3

Telewizja TVN wraz z siecią Era uruchomiła dla abonentów tej sieci serwis informacyjny, polegający na informowaniu zainteresowanych o ostatnich wydarzeniach w domu Big Brothera. Codziennie, od momentu aktywacji usługi do dnia finału Big Brother w czerwcu 2001, do abonentów tej usługi będą wysyłane dwie wiadomości SMS:

 1. SMS z najciekawszymi informacjami z dnia poprzedniego - wysyłany w południe.

 2. SMS z informacją o najnowszych wydarzeniach z domu Big Brothera - wysyłany po południu.

Aktywacja usługi następuje poprzez wysłanie pod numer 7922 wiadomości SMS o treści: BB.
Cena tej wiadomości SMS to 9 zł plus VAT. Opłata jest jednorazowa i obejmuje korzystanie z serwisu w czasie całej edycji programu Big Brother. Codziennie wiadomości są wysyłane bezpłatnie. Wiadomości SMS nie można wysłać za pomocą bramki internetowej (SMS gateway).
Aktywacja zostanie potwierdzona SMSem zwrotnym:
Dezaktywacja tej usługi następuje poprzez wysłanie SMSa na numer 7022 o treści: NIE
Cena tego SMSa to 50 groszy plus VAT
Dezaktywacja zostanie potwierdzona SMSem zwrotnym.

Era nie pobieraopłaty za wysyłane SMSy informacyjne, tylko za aktywację i dezaktywację usługi, przez co dezaktywacja usługi nie uprawnia do zwrotu części opłaty aktywacyjnej.

Telefon do domu Wielkiego Brata
Jeśli chcesz usłyszeć, co w tym momencie dzieje się w domu Wielkiego Brata, zadzwoń pod numer:

 • Era: 608 907 222 (koszt połączenia 2,44 zł/min. z VAT)

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Miś pisze: 2001-03-18 23:57
  Era widac doszla do wnisoku, ze pieniadze mozna zarobic na BigBrother a nie na standardowych uslugach. Wniosek jest jeden obecne taryfy sa juz tak niskie, ze nie daja odpowiednich dochodow operatorowi. A tak serio to znowu przez to, ze Idea wymyslila sprawe jako pierwsza to Era zwlekala tak dlugo na dolaczenie do grona obslugujacych kampanie (a pamietacie jak bylo z SMSami pomiedzy tymi sieciami?jak mozna bylo zyc w takim swiecie?).
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-19 02:30
  Raczej jest to równanie do reszty pod presją opini publicznej, która jest zafascynowana życiem kilku- kilkunastu świrusów zamkniętych w całkiem fajnej chacie... Dla świętego spokoju ziostała uruchomiona podobna usługa, jaka jest dostępna już u konkurencji... Fajnie by było, gdyby operatorzy szybciej reagowali na inne nowinki, które wprowadza konkurencja, bądź są dostępne w sieciach w innych krajach (np. informacje sieciowe/cell info/informacje lokalne i to nie tylko dotyczące miejsca nadajnika, ale całego szeregu informacji przewidzianych przez twórców standardu GSM (aktualności, szpitale, lekarze, apteki, drogi, ruch lokalny, taxi, pogoda, region, inf. o sieciach, usługi operatora itd.)). SZKODA... możliwości techniczne są, ale nie ma dobrej woli...
  0
 • Users Avatars Mini
  Misio_Dziuni pisze: 2001-03-19 12:57
  Żałosne - IDEA, żałosne - PLUS, żałosne - ERA. Miałem o Tobie lepsze zdanie ERO. A jest takie przysłowie: "Lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać."
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: