Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA na żywo w IPLI

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA na żywo tylko w IPLI

Dziś rusza druga edycja Ligi Narodów UEFA. Rozgrywki będą trwały do 6 czerwca 2021.

Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na żywo w aplikacji IPLA. 

W przypadku meczów udostępnianych na kanale Polsat Sport Premium:

  • pakiet IPLA SPORT PREMIUM w cenie 40 zł 

W przypadku meczów udostępnianych na antenie kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz tych, które dostępne będą wyłącznie w IPLI:

  • pakiet IPLA SPORT,w cenie 20 zł daje dostęp do Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport 1, Eurosport 2 oraz rozgrywek takich jak Fortuna Puchar Polski, Fortuna I Ligi czy gale MMA;
  • wykupienie wybranej, pojedynczej transmisji - 5 zł.

Rozpoczynające się dzisiaj rozgrywki piłkarskie dostępne będą również w ramach wybranych taryf sieci Plus.

Również w IPLI będzie można oglądać wszystkie mecze Fortuny I Ligi. Mecze, które nie będą emitowane przez telewizje, zostaną udostępnione bez opłat.

Terminarz 1. kolejki Ligi Narodów UEFA oraz mecze dostępne wyłącznie w IPLI

Czwartek, 3 września

  • 17:50 Łotwa – Andora
  • 20:35 Niemcy – Hiszpania
  • 20:35 Ukraina – Szwajcaria
  • 20:35 Rosja – Serbia
  • 20:35 Turcja – Węgry
  • 20:35 Bułgaria – Irlandia – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Finlandia – Walia – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Mołdawia – Kosowo – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Słowenia – Grecja – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Wyspy Owcze – Malta – wyłącznie w IPLI!

Piątek, 4 września

  • 17:50 Litwa – Kazachstan
  • 20:35 Włochy – Bośnia i Hercegowina
  • 20:35 Holandia – Polska
  • 20:35 Szkocja – Izrael
  • 20:35 Słowacja – Czechy
  • 20:35 Norwegia – Austria – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Rumunia – Irlandia Północna – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Białoruś – Albania – wyłącznie w IPLI!

Sobota, 5 września

  • 14:50 Macedonia Północna – Armenia
  • 14:50 Gibraltar – San Marino
  • 17:50 Estonia – Gruzja
  • 17:50 Islandia - Anglia
  • 20:35 Dania – Belgia
  • 20:35 Portugalia – Chorwacja
  • 20:35 Szwecja – Francja
  • 17:50 Azerbejdżan – Luksemburg – wyłącznie w IPLI!
  • 17:50 Cypr – Czarnogóra – wyłącznie w IPLI!

Niedziela, 6 września

  • 14:50 Walia – Bułgaria
  • 14:50 Andora – Wyspy Owcze
  • 17:50 Irlandia – Finlandia
  • 17:50 Węgry – Rosja
  • 20:35 Serbia – Turcja
  • 20:35 Hiszpania – Ukraina
  • 20:35 Szwajcaria – Niemcy
  • 17:50 Słowenia – Mołdawia – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Kosowo – Grecja – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Malta – Łotwa – wyłącznie w IPLI!

Poniedziałek, 7 września

  • 15:50 Kazachstan – Białoruś
  • 20:35 Bośnia i Hercegowina – Polska
  • 20:35 Holandia – Włochy
  • 20:35 Austria – Rumunia
  • 20:35 Irlandia Północna – Norwegia
  • 20:35 Czechy – Szkocja
  • 20:35 Albania – Litwa – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Izrael – Słowacja – wyłącznie w IPLI!

Wtorek, 8 września

  • 17:50 Armenia – Estonia
  • 17:50 Gruzja – Macedonia Północna
  • 20:35 Belgia – Islandia
  • 20:35 Dania – Anglia
  • 20:35 Francja – Chorwacja
  • 20:35 Szwecja – Portugalia
  • 20:35 Cypr – Azerbejdżan – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 Luksemburg – Czarnogóra – wyłącznie w IPLI!
  • 20:35 San Marino – Liechtenstein – wyłącznie w IPLI!

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: