HTC U Ultra - nasze zdjęcia wykonane smartfonem

Drukuj
HTC U Ultra
HTC U Ultra

Oto przykładowe zdjęcia wykonane smartfonem HTC U Ultra

Inne informacje na temat smartfonu HTC U ULTRA:

(Po kliknięciu na zdjęcie wyświetli się oryginalna fotografia)

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Don Pedro Deszczowiec pisze: 2017-03-13 08:33
  Nie jest źle, lubię taką ciepłą barwę fotek. W porównaniu do Huawei P10 widać że można zrobić odszumianie które nie rujnuje zdjęcia. HTC wygrywa!
  0
 • Users Avatars Mini
  PiotrusPan pisze: 2017-03-13 09:02
  Podobno banany nie powinny leżeć przy jabłkach bo się szybciej psują:-)
  1
 • Malleus2
  Teraz.j pisze: 2017-03-13 10:20
  @ Wojciech Piechocki - Glenlivet & Chivas, krewetki królewskie z warzywami na parze, plus (ładne) Ray Ban'y - chyba muszę przemyśleć karierę zawodową, może założę portal o telefonach ?? ;-) lol. A tak serio, zdjęcia dobre - nawet imo bardzo - patrząc na powiększone, kompresji praktycznie nie widać - a zdjęcia "ważą" po 3 megabajty = ktoś (bardzo) dobrze popracował nad algorytmem.
  0
 • Piechocki 2013
  wojciech.piechocki pisze: 2017-03-13 11:01
  @PiotrusPan...nie zdążą :-)
  0
 • Piechocki 2013
  wojciech.piechocki pisze: 2017-03-13 11:02
  @Teraz.j....krewetki to w sklepie :-) a ja myslalem, ze wszyscy zauwaza na zdjeciach Google Home :-)
  0
 • Malleus2
  Teraz.j pisze: 2017-03-14 02:17
  Naiwniak :-), robi zdjęcie dwóch dobrych flaszek, oraz smacznego "koryta" - i zakłada że ludzie będą na cokolwiek innego zwracali uwagę :-)
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy