Huawei P10 - nasze zdjęcia i wideo wykonane smartfonem - część 2

Drukuj
Huawei P10
Huawei P10

Oto przykładowe zdjęcia i wideo wykonane przez nas smartfonem Huawei P10.

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P10:

(Po kliknięciu na zdjęcie wyświetli się oryginalna fotografia)

Przykładowe wideo:

 

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 1
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Rafał pisze: 2017-03-01 09:03
  Wydaje mi się, czy oni wciąż nie potrafią ogarnąć nagrywania wideo? Mój p9 pod tym względem kuleje, p8 kulał i widzę, że trend się utrzymuje. Chyba, że to kompresja YT.
  1
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-03-01 09:20
  Zdjęcia tylko na pierwszy rzut oka niezłe. Przy zbliżeniu widać agresywne algorytmy wyostrzania i odszumiania, nawet przy dobrym świetle.
  2
 • Users Avatars Mini
  Pixel pisze: 2017-03-01 11:01
  Balans bieli szaleje.
  1
 • Users Avatars Mini
  Norbert pisze: 2017-03-02 11:18
  Video to chyba jakaś pomyłka. Niemożliwe, żeby ten telefon tak źle nagrywał filmy. Toż to S2 kiedyś już nagrywał bez porównania lepiej. Co do zdjęć, to ja tam nie mam do czego się przyczepić, a obrazu nie zbliżam i nie przyglądam się, jak działają algorytmy. No ale jeśli w testach okaże się, że kamera w P10 znów nie jest w ścisłej czołówce, to biorąc pod uwagę bebechy, które są żywcem wzięte z Mate 9, nie wiem, czym oni chcą zawojować. Jeszcze żeby cena była atrakcyjna, czyli niewiele powyżej 2 tyś, to sukces był by murowany, a tak to mam wątpliwości. Myślałem, że chociaż zaskoczą baterią wolframową, bo mieli wypuścić na początku roku telefon z taką bateria, a tu nagle cisza...
  0
 • Users Avatars Mini
  wh pisze: 2017-03-28 09:34
  Szału nie ma moja lumia 950 robi bardziej naturalne zdjęcia.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy