Huawei P9 w Polsce - relacja z premiery

Drukuj
Dariusz Marnic
Dariusz Marnic

Wczoraj w warszawskich Arkadach Kubickiego odbyła się polska premiera smartfonów Huawei P9 i P9 Plus. Huawei podał ceny wszystkich wersji swoich flagowców, które będą dostępne na polskim rynku:

  • Huawei P9 (3 GB, 32 GB)- cena smartfona na rynku otwartym 2399 zł - dostępny jest także w ofercie wszystkich operatorów w kolorach: tytanowym i srebrnym. 
  • Huawei P9 (4 GB, 64 GB)- cena smartfona na rynku otwartym 2699 zł
  • Huawei P9 Plus  - cena smartfona na rynku otwartym 3199 zł

Na razie nie będą dostępne w Polsce wszystkie wersje kolorystyczne. P9 Plus również pojawi się trochę później.

Każdy model telefonu Huawei P9 objęty będzie szczególną ochroną producenta w postaci dodatkowej, rocznej gwarancji (łącznie 3 lata) i 3 miesięcznej ochrony wyświetlacza na wypadek przypadkowego uszkodzenia ekranu. Dodatkowo istnieje możliwości bezpłatnej wymiany urządzenia, jeśli dojdzie do awarii komponentów sprzętowych w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Aby uzyskać Pakiet Serwisowy Premium należy zarejestrować się oraz aktywować HUAWEI ID w aplikacji HiCare (dostępnej w telefonie) do 30 dni od daty zakupu telefonu. 

Wraz z wprowadzeniem Huawei P9 na polski rynek ruszy szeroko zaplanowana kampania reklamowa z udziałem Roberta Lewandowskiego, który od zeszłego roku jest ambasadorem marki Huawei w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. 

Kampania pod hasłem „Zobacz każdy szczegół” startuje 27 kwietnia i obejmie następujące kanały: TV, kino, OOH (billboardy, siatki wielkoformatowe, nośniki w centrach handlowych (LCD), internet, media społecznościowe, radio. Równolegle uruchomione zostanie szeroko rozumiane wsparcie w obszarze BTL/Retail obejmujące: specjalne ekspozycje produktów w punktach sprzedaży, animacje w wybranych salonach i promocje sprzedaży.

Inne informacje na temat Huawei P9:

Zdjęcia:

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy