Nowa kampania reklamowa Netii z Disney+ za darmo

Newsy
Opinie: 0
Nowa kampania reklamowa Netii

5 września wystartowała telewizyjna kampania reklamowa oraz kampania OOH (out of home), promująca oferty światłowodowego dostępu do internetu z krótką umową oraz pakiety z najbardziej atrakcyjnymi treściami serwisu Disney+, który w Netii dostępny jest przez rok bez opłat.

Klienci Netii mogą wraz z szybkim dostępu do internetu oraz pakietami z usługą telewizyjną, uzyskać dostęp do serwisu Disney+ przez rok bez opłat, a przez kolejne miesiące w cenie 28,99 zł. Natomiast zakup pakietu 3 usług pod marką Netia z umową na 24 miesiące (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru) premiowany będzie dostępem do Disney+ przez okres 2 lat bez opłat.

W popularnych kanałach Grupy Polsat Plus oraz TVN Warner Bros. Discovery do 16 października emitowane będą spoty 30 i 15 sekundowe:

Zaplanowane na wrzesień kampanie OOH oraz digital w mediach internetowych, wspierają przede wszystkim sprzedaż ofert szybkiego, światłowodowego dostępu do internetu (nawet do 1 Gb/s) z umową na 9 miesięcy. Wśród dostępnych w tej promocji wariantów jest np. dostęp do internetu z prędkością pobierania danych do 150 Mb/s i wliczonym z cenę dostępem do serwisu Disney+ za 55 zł miesięcznie.

Kampania OOH realizowana będzie w kilku największych aglomeracjach, będących jednocześnie dużymi ośrodkami akademickimi. Reklamy Netii będą widoczne na tyłach autobusów i/lub podświetlanych tablicach w: Trójmieście, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu i Warszawie (również w wagonach metra).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: