Małgorzata Seck wiceprezesem w CANAL+ - rezygnuje z T-Mobile

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Małgorzata Seck wiceprezesem w CANAL+

20 stycznia 2020 r. Małgorzata Seck dołączy do CANAL+ w Polsce i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych.

Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską, która łączyła równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych CANAL+.

Małgorzata Seck będzie odpowiadać w CANAL+ m.in. za strategię programową, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, współpracę z kanałami zewnętrznymi oraz strategiczne partnerstwa biznesowe.

Na początku grudnia to T-Mobile poinformował, że Małgorzata Seck pokieruje rozwojem usług TV w tej sieci.

Małgorzata Seck posiada ponad 20 lat doświadczenia z obszaru TV i VOD. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za tworzenie i zarządzanie kanałami TV, rozwijanie oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzór nad produkcjami telewizyjnymi i filmowymi.

Małgorzata Seck przez ostatnie cztery lata była związana z Orange Polska, gdzie na stanowisku dyrektora telewizji i kontentu odpowiadała m.in. za tworzenie i realizację strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VOD.  W latach 2013-2014 związana była z operatorem Netia, gdzie pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów video. Wcześniej, w latach 1998-2013, zajmowała stanowisko dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w CANAL+ Cyfrowy S.A.

Małgorzata Seck ukończyła Filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Posiada również tytuł magistra Université de Lyon II, na kierunku Kino i Media oraz MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: