Nokia 3330 - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 8

Nokia 3330 łączy w sobie WAP z zabawą i nowymi fantastycznymi funkcjami przeznaczonymi dla szerokiego rynku konsumenckiego

Połączy cię ze światem mobilnych serwisów i inforozrywki

Firma Nokia ogłosiła dzisiaj wprowadzenie pierwszego telefonu z protokołem WAP, należącego do kategorii expression. Dzięki wyszukiwarce WAP 1.1 aparat Nokia 3330 może zaoferować dostęp do rozrywki i serwisów dla młodych duchem i ciałem. Produkt będzie dostępny w drugim kwartale roku 2001

– Nokia 3330 jest skierowana zwłaszcza do tych, którzy interesują się nowymi sposobami komunikacji. Do tych, którzy być może już korzystają z Internetu i serwisów rozrywkowych, ale szukają efektywnych sposobów otrzymywania informacji podczas podróży lub wyjazdów. Wierzymy, że udostępnienie niezwykle atrakcyjnego, a jednocześnie niezbyt drogiego telefonu z protokołem WAP dla szerszej publiczności zainspiruje tworzenie i wykorzystywanie ciekawych serwisów WAP – powiedział Pekka Rantala, wiceprezes ds. marketingu w firmie Nokia Mobile Phones Europa i Afryka.

Nokia 3330 wprowadza nowy zestaw opcji dla członków Klubu Nokia. Funkcje rozrywki zostały rozszerzone o nową grę pt. 'Bumper', jak również o nowe pakiety gier dla Space Impact i Snake II, które można uzyskać za pomocą serwisu WAP z Klubu Nokia. Użytkownicy mogą przesyłać swoje rekordowe wyniki do Klubu i rozgrywać zawody z innymi uczestnikami. Nowością dzisiaj są również animowane wygaszacze ekranu, również dostępne z Klubu Nokia.

Dodatkowo nowy telefon umożliwia użytkownikowi rozgrywanie indywidualnych lub interaktywnych gier WAP z wieloma przeciwnikami – gry takie są dostępne na portalach kilku operatorów. Za pośrednictwem serwisu Nokia Mobile Entertainment Service Nokia oferuje operatorom i dostawcom usług nieustannie rosnący asortyment gier komórkowych opracowanych przez Nokia oraz innych producentów.

Inne, nowe cechy telefonu Nokia 3330 to głosowe wybieranie numerów z możliwością wybrania ośmiu rozmówców, wewnętrzna książka telefoniczna na 100 pozycji, oraz nowa opcja dzwonka - „najpierw wibracja, potem dźwięk.” Wysyłanie i odbiór wiadomości za pośrednictwem aparatu Nokia 3330 obejmuje również funkcję czatu. Rozszerzone funkcje wiadomości obejmują tzw. predykcyjne wprowadzanie tekstu ułatwiające porozumiewanie się na czacie, jak również wiadomości obrazkowe z 12 automatycznie ustawionymi obrazkami oraz miejscem na pobieranie nowych obrazków drogą radiową. Nokia 3330 jest również wyposażona w funkcję sklejania wiadomości, umożliwiającą trzykrotne zwiększenie długości zwykłej wiadomości.

Nokia 3330 wyposażona jest w nową fantastyczną graficzną obudowę Xpress-on™, posiadającą miejsce, w którym można umieścić zdjęcie kogoś bliskiego sercu. Oprócz tego Nokia 3330 ma cztery dodatkowe kolorowe obudowy Xpress-on™ i trzy obudowy graficzne. Z aparatem kompatybilne są również wszystkie akcesoria do telefonu Nokia 3310 – w tym kolorowe obudowy. Dwupasmowa Nokia 3330 doskonale daje sobie radę w sieciach EGSM 900/1800. Ważąc zaledwie 133 gramy, zapewnia do 4,5 godzin czasu rozmów oraz 260 godzin czuwania przy zastosowaniu standardowej baterii NiMH.----Klub Nokia oferuje serwisy dostępne wyłącznie dla posiadaczy telefonów komórkowych Nokia w Europie i Afryce. Serwisy sieciowe oraz WAP dostępne w Klubie Nokia można uzyskać po zarejestrowaniu aparatu Nokia w Klubie Nokia.

Nokia jest światowym liderem komunikacji bezprzewodowej. Opierając się na swym doświadczeniu, innowacyjności, oraz pewnych i łatwych w obsłudze rozwiązaniach, firma zajmuje czołową pozycję wśród producentów telefonów komórkowych i jest jednym z głównych dostawców sieci komórkowych, stacjonarnych i internetowych. Łącząc mobilność z Internetem, Nokia otwiera nowe możliwości przed firmami oraz wzbogaca powszednie życie ludzi. Nokia jest jedną z najbardziej znanych na świecie firm, a jej akcje są notowane na sześciu głównych giełdach.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: