350 zł i ubezpieczenie wyświetlacza – nowe promocje na S10e, S10 i S10+

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Od 27 maja dostępne są nowe oferty promocyjne na flagowe smartfony Samsunga. Teraz kupując Galaxy S10e, S10 lub S10+ można zyskać 350 zł, odsprzedając w rozliczeniu stary smartfon, a w ramach promocji "Samsung Care+ Ubezpieczenie" otrzymać dodatkowo bezpłatnie 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza.

Promocje Odkup Wiosna i Samsung Care+ Ubezpieczenie trwają do 28 lipca. Można z nich skorzystać kupując smartfony z linii Galaxy S10 za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store oraz sieci wybranych partnerów handlowych.

Promocja Odkup Wiosna

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kupując najnowszy flagowiec z linii Galaxy S10 zdecydują się odsprzedać stary smartfon. Aby skorzystać z promocji należy zakupić Samsung Galaxy S10e, S10 lub S10+ u partnerów handlowych, których lista wskazana jest w regulaminie promocji w dniach od 27 maja do 28 lipca 2019, aktywować urządzenie do 31 lipca 2019. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i pobranie specjalnego vouchera w ciągu 14 dni od daty aktywacji urządzenia. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Klient może zrealizować voucher w ramach sprzedaży smartfonu będącego jego własnością w ramach Odkupu przez 7 dni od daty pobrania, jednak nie dłużej niż do dnia 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23.59. Voucher zwiększa cenę odsprzedawanego przez klienta smartfona o 350zł, niezależnie od wartości urządzenia.

Promocja Samsung Care+ Ubezpieczenie

Kupując smartfon z linii Galaxy S10 pomiędzy 27 maja a 28 lipca można skorzystać również z promocji Samsung Care+ Ubezpieczenie. W jej ramach konsumenci otrzymają bezpłatne 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza. Aby skorzystać z oferty należy aktywować urządzenie do 31 lipca 2019, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i w terminie do 29 dni od dnia aktywacji smartfonu wypełnić znajdujący się tam formularz.

Ubezpieczenie można samodzielnie przedłużyć na okres 9 miesięcy za dodatkową opłatą.

Regulamin promocji dostępny jest w załączeniu poniżej.

Inne informacje o smartfonie Samsung Galaxy S10+:

Inne informacje o smartfonie Samsung Galaxy S10e:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: