Orange Flex - jest kod na drugie 100 GB internetu - ta promocja jest tylko dla nowych klientów

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Ruszyła specjalna akcja Orange Polska wspierająca zdalną naukę. Nawet 200 GB internetu do wykorzystania z kodem EDUFLEX.

Orange Flex przedłużył na 2 miesiąc promocję ze swoim najdroższym pakietem za 1 zł.

W tej chwili z opcji internetu za złotówkę mogą skorzystać tylko nowi klienci Orange Flex. Dla obecnych użytkowników – uczniów i ich rodziców, studentów i nauczycieli Orange obiecuje inną ofertę. Jej szczegóły zostaną ogłoszone w najbliższych dniach.

Żeby skorzystać z akcji wystarczy ściągnąć na smartfon aplikację Orange Flex. Następnie wybrać dowolny plan komórkowy z określoną liczbą GB (maksymalnie 100 GB miesięcznie), przenieść swój numer lub wybrać nowy – rejestracja numeru odbywa się automatycznie w aplikacji. Ważne, aby przed wyborem metody płatności wpisać kod EDUFLEX.

Weryfikacja użytkowników, którym przysługuje internet za złotówkę nie nastąpi na etapie aktywacji usługi. W trakcie pierwszego miesiąca korzystania z Orange Flex użytkownicy, którzy aktywowali EDUFLEX zostaną poproszeni o potwierdzenie statusu uprawniającego do skorzystania z akcji. W przypadku uczniów i studentów będzie to podanie numeru legitymacji, a nauczycieli – potwierdzenie zatrudnienia.

Użytkownicy Orange Flex będą potrzebowali nowej karty SIM jeśli aktywują nowy numer lub przenoszą go od innego operatora. Klienci przenoszący numer z innych ofert Orange – w tym nju, nie potrzebują nowej karty SIM. W razie potrzeby kartę SIM można zamówić poprzez kuriera. Przesyłka kurierska jest darmowa. Użytkownicy, którzy posiadają telefon obsługujący technologię eSIM, nie muszą zamawiać karty.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: