Prezenty od Orange pod choinkę - są szczegóły promocji świątecznych

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Prezenty od Orange pod choinkę - są szczegóły promocji świątecznych

Orange opublikował już szczegóły swoich promocji świątecznych.

W tym roku, w ramach świątecznego prezentu od Orange, klienci dostaną smartfon OPPO A15 Telefon będzie upominkiem za symboliczną złotówkę.

Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych – nowych użytkowników Orange Love z telewizją na 24 miesiące, a także dla osób, przedłużających umowy w Love Extra oraz Premium. Zamówienie można złożyć z domu, korzystając z wygodnej opcji zakupu online czy przez infolinię albo odwiedzając salony Orange.

Orange przygotował też kolejną gwiazdkową promocję dla osób kupujących nowy smartfon z wybranym Planem Mobilnym lub pakietem Orange Love na 24 miesiące. Drugi smartfon ze świątecznego zestawu jest za 1 zł. 

Plany Mobilne oferują nawet 70 GB internetu z pełną prędkością w abonamencie, a także nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE. Klienci, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Planu Mobilnego w Orange, otrzymają aż 3 miesiące abonamentu za 0 zł. 

Zestawy świąteczne do wyboru:

Obydwie świąteczne oferty łączą się, tzn. można skorzystać z zestawu dwóch smartfonów i otrzymać jeden z nich za złotówkę, a podpisując umowę na kolejne usługi – dostać OPPO A15 w prezencie za 1 zł.

Dla klientów usług mobilnych na kartę Orange przygotował ofertę nowych smartfonów w atrakcyjnych cenach. Lista promocyjnych modeli dostępna jest tutaj. Użytkownicy Orange Free na kartę, Orange YES i Orange POP mogą też  aktywować specjalną promocję – „1000 minut na święta” i za 5 zł cieszyć się przez 30 dni możliwością stałego kontaktu z bliskimi i długimi rozmowami telefonicznymi.

Klienci biznesowi, którzy kupią wybrany smartfon, drugi otrzymają za 1 zł + VAT. A to wszystko w elastycznych Planach Firmowych, w ramach których można zmieniać, dodawać i odejmować usługi w obszarze danego abonamentu i dopasować je do potrzeb własnej firmy.

Wśród telefonów objętych promocją znajdują się:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: