"Orange strefa" - oficjalna informacja, cenniki i regulaminy

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 7

"Orange strefa" to nowa, najtańsza na rynku oferta telefonu domowego. Dzięki wykorzystaniu technologii GSM można z niej korzystać bez konieczności dostępu do sieci przewodowej, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Abonament w wysokości 20 zł miesięcznie zapewnia 60 minut na połączenia do sieci stacjonarnych oraz bardzo atrakcyjne stawki na pozostałe połączenia i SMS-y.

Z oferty Orange strefa można korzystać od 15 lutego, przenosząc swój dotychczasowy numer stacjonarny lub kupując nową aktywację. Klient sam decyduje, gdzie będzie jego strefa domowa. Obejmie ona powierzchnię o promieniu około 500 metrów od wybranego przez niego miejsca.

Do wyboru są trzy warianty umów: na 24 miesiące, na 36 miesięcy oraz bezterminowa. W każdym przypadku miesięczny koszt abonamentu to tylko 20 zł z VAT.

Klienci zamawiający usługę na czas określony, przez cały czas trwania umowy maja co miesiąc do dyspozycji 60 minut na połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w kraju. Ponadto mogą kupić domowy telefon komórkowy nawet za 1 zł.

Osoby dzwoniące pod numer telefonu w Orange strefie płacą jak za połączenie ze zwykłym numerem stacjonarnym.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

usługa umowa bezterminowa umowa na 24 m-ce umowa na 36 m-cy
opłata aktywacyjna 300 zł 20 zł 1 zł
abonament 20 zł
liczba minut na połączenia do sieci stacjonarnych w abonamencie 0 60
minuta połączenia z krajowymi numerami stacjonarnymi (po wykorzystaniu abonamentu) 0,12 zł
minuta połączenia do sieci Orange, Era i Plus 0,40 zł
minuta połączenia do sieci Play 0,75 zł
minuta połączenia do sieci Cyfrowego Polsatu 0,57 zł
SMS do sieci komórkowych 0,20 zł
aparat telefoniczny Huawei ETS 8121 240 zł 120 zł 1 zł

Usługę Orange strefa można zamówić w każdym Salonie Orange i TP. Aktywacja strefy odbywa się poprzez wysłanie sms-a o treści AKTYWUJ na numer 650 lub telefonicznie pod numerem *500 z miejsca, w którym ma zostać ustanowiona. Strefę można wyznaczyć w dowolnym miejscu, na całym obszarze działania sieci Orange. Poza nią możliwe jest wykonywanie połączeń wyłącznie na numery alarmowe i do Biura Obsługi Klienta.

Do korzystania z połączeń telefonicznych i wysyłania SMS-ów można używać telefonu dostępnego z ofertą, każdego innego telefonu komórkowego działającego w sieci Orange lub dowolnego telefonu bez SIM locka.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  jacek pisze: 2010-02-15 12:12
  Oferta wydaje sie byc nawet ciekawa. Nigdzie indziej nie widzialem abonamentu za 20 zl, ale tez jakims specjalista nie jestem.
  0
 • Users Avatars Mini
  kirkor pisze: 2010-02-15 12:26
  Jak się ma inną usługę Ery wykupioną, to tam też jest 60 minut za 20 pln, tylko z lepszymi możliwościami ich wykorzystania (komórki Ery, numery międzyanrodowe). albo 120 minut za 25 pln - tez dla obecnych klientów innej usługi
  0
 • Users Avatars Mini
  Tomek pisze: 2010-02-15 12:28
  Nic specjalnego, cena aparatu powalająca choćby porównując z siecią Play...
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2010-02-15 12:51
  Hmm zastanawia mnie, dlaczego Orange nie promuje swojej sieci (patrz cena za polaczenie ze stacjonarki Orange na komorke Orange)?...
  0
 • Users Avatars Mini
  www pisze: 2010-02-15 13:16
  na swojej stronie Orange informuje, że można przenieść dotychczasowy numer stacjonarny - wystarczy złożyć pełnomocnictwo, a oni zrobią to za abonenta. Wymieniają całą listę operatorów od których można "zabrać" telefon na drucie. I tu mała ciekawostka. Na tej liście nie ma operatora pod nazwą: Telekomunikacja Polska SA. :-))))) Pewnie z TEPSY nie ma możliwości przeniesienia. Wiem, wiem. Jedna firma.
  0
 • Users Avatars Mini
  travis pisze: 2010-02-15 13:56
  www: jest możliwość przeniesienia numeru z tp. Pisał o tym dziś rzecznik na blogu.
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2010-02-16 10:08
  @www wazne,tez to wyczaiłem wczoraj ale jest cos lepszego:na wstępie informacji o mktorej wspominasz piszą tak:ze aby zrobic mnp musisz sie udac do dowolnego punktu orange,oartner orange i tp ;-))ten zapis jednoznacznie tłumaczy gdzie i dlaczego będzie najszybciej z mnp..idę o butlę dobrej wódy że na linii tp-orange mnp stacjo będzie nawet krócej niz 5 dni roboczych zas na linni tp-inni niz orange,bedzie normalnie ;-))(czyli najwolniej jak sie da-procedury)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: