Orange wybrał Mastercard Paypass

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 4

Brytyjski Orange wprowadził razem z Barclaycard kartę płatniczą w standardzie bezdotykowym. Użytkownicy Orange Credit Card będą mogli płacić bezdotykowo za usługi i produkty do 10 funtów. Posiadacze karty będą mogli otrzymywać tygodniowe i miesięczne alerty informujące o wydatkach poprzez SMS. Kartę będzie ograniczyć wyłączając płatności online, płatności za duże kwoty oraz płatności zagranicą. Każdy posiadacz karty będzie zbierał punkty, które później będzie można wymieniać na produkty np. w sklepach Marks & Spencer, HMV, produkty i usługi Orange, bilety na koncerty i inne wydarzenia lub przekazać instytucji charytatywnej (Guide Dogs, UNICEF i Crisis). Karta ma działać  zarówno z czytnikami Mastercard Paypass, jak i PayWave Visa. Informacje o karcie znajdują się tutaj: www.orangecreditcard.co.uk

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2010-01-07 20:56
  Ciekawe, kiedy w Polsce zostaną wydane pierwsze "karty hybrydy" kompatybilne zarówno z czytnikami PayPass jak i PayWave. Korzystam z MasterCard PayPass. IMHO bardzo wygodne, szczególnie w punktach gdzie sprzedawcy obsługują takie operacje sprawnie. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Wloo pisze: 2010-01-08 15:50
  W Polsce czytniki są kompatybilne zarówno z MasterCard PayPass, Visa PayWave, jaki i American Express Express Pay. Przynajmniej teoretycznie, bo ani Visa, ani AmEx nie wprowadziły do nas swoich płatności bezstykowych. A PayPass działa całkiem sprawnie, jeżeli obsługa jest odpowiednio kumata.
  0
 • Users Avatars Mini
  maxbike-1 pisze: 2010-01-08 21:03
  JA CHCĘ TAKIE COŚ W ERZE !
  0
 • Users Avatars Mini
  rVmLyoxN pisze: 2012-01-17 16:07
  Wowza, problem solved like it never hapepend.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: