Lisie Piekło i Wujaszek Liestyle z teamu PLAY będą wspierać Najpiękniejszą Domówkę Świata

Newsy
Opinie: 0
Play zaprasza na Najpiękniejszą Domówkę Świata

PLAY wspiera Najpiękniejszą Domówkę Świata Online Owsiaka. Od 30 lipca do 1 sierpnia przez 65 godzin trwać będzie transmisja festiwalu, który w tym roku odbędzie się w tysiącach miejsc. Na stronie festiwalu można zgłosić lokalizację własnej domówki i powiększyć grono festiwalowiczów. Play jest związana z festiwalem WOŚP od 9 lat.

Na Najpiękniejszej Domówce Świata PLAY będą promowali Maciek Dąbrowski, Red Lipstick Monster, Karol Paciorek, Szparagi, Martin Stankiewicz, Zofia Zborowska, Lisie Piekło, Wujaszek Liestyle, Kasia Gandor, Piotr Skowyrski i Paulina Mikuła.

Już teraz można zobaczyć festiwalową reklamę Play przygotowaną z Graffiti Films oraz agencją Plej z udziałem influencerów współpracujących z Play.

Chętni mogą także ustawić specjalną nakładkę na swoje zdjęcie profilowe na Facebooku wybierając grafikę Play TogetherPol’and’Rock 2020. Na Instagramie dostępna będzie także opcja wykorzystania do własnych relacji festiwalowych GIFów, które można znaleźć pod #playtogether lub #polandrock.

Dla wszystkich, którzy chcą pokazać jak bawią się na swoich domówkach, Play przygotował konkurs, w którym do wygrania są gadżety festiwalowe. Aby wziąć udział trzeba pokazać swoją zabawę podczas domówki Pol’and’Rock na Instagramie. Wystarczy nagrać film z własnej domówki i umieścić go na Instagramie z oznaczeniem profilu @play_polska oraz hashtagiem #playtogether. Wybrane filmiki zostaną wyemitowane w festiwalowym studio.

 

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: