Za miesiąc PLAY usunie zapisy przewidujące przepadek niewykorzystanych środków z doładowań

Newsy
Opinie: 0
Za miesiąc PLAY usunie zapisy przewidujące przepadek niewykorzystanych środków z doładowań

24 listopada 2020 r. PLAY usunie z cenników, regulaminów i innych wzorców umów dotyczących oferty na kartę postanowienia, które przewidują przepadek niewykorzystanych środków z doładowań.

Dotyczy to w szczególności poniższych postanowień, które są zawarte w cennikach odpowiednich ofert:

  • W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek przed upływem Okresu ważności połączeń przychodzących niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek zostaje anulowana i nie może być wykorzystana po kolejnym Doładowaniu konta.
  • W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek przed dezaktywacją konta niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek zostanie anulowana.
  • W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek przed upływem Okresu ważności połączeń przychodzących niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek zostaje anulowana.
  • W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek w Okresie ważności połączeń internetowych, niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek nie zostaje anulowana i może być wykorzystana po ponownym Doładowaniu.

Po upływie ostatniego dnia ważności konta użytkownika ulega dezaktywacji, dalsze korzystanie z usług nie jest możliwe, a pakiet złotówek zostaje anulowany.

Zmiany nie dotyczą postanowień, które przewidują utratę środków promocyjnych, przyznanych ponad kwotę doładowania.

Zmiana wynika z decyzji UOKiK i dotyczy wszystkich ofert, które działają w oparciu o Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dla Użytkowników oraz Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostępu do Internetu dla Użytkowników.

PLAY zwróci Ci pieniądze

UOKiK chce, aby operatorzy zwracali klientom niewykorzystane środki z doładowań

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: