PLAY na razie bez kanałów tematycznych TVP

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
PLAY na razie bez kanałów tematycznych TVP

PLAY tłumaczy się w specjalnym komunikacie z braku kanałów tematycznych TVP w swojej nowej ofercie telewizyjnej, która zastąpiła dotychczasową ofertę telewizji kablowej UPC.

Oto treść tego oświadczenia:

Informacja w sprawie kanałów tematycznych TVP w ofercie Play

Jednym z naszych priorytetów w Play jest zapewnianie klientom jak najszerszej oferty najwyższej jakości kanałów, odpowiadających na różnorodne potrzeby klientów. Dzięki dotychczasowej, wieloletniej współpracy z Telewizją Polską, możemy dostarczać klientom szeroką ofertę różnorodnych kanałów telewizyjnych. Chcemy jednak dalej poszerzać naszą ofertę. Dlatego prowadzimy konstruktywne rozmowy z TVP, by móc oferować jeszcze większy zakres atrakcyjnych treści telewizyjnych nadawcy publicznego.

W nowej ofercie telewizyjnej PLAY brakuje kanałów TVP HD, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Seriale, TVP Info, TVP Rozrywka, TVP Kobieta HD, TVP Sport, TVP Historia, TVP ABC, TVP World, TVP Dokument. Wszystkie te kanały były dostępne w UPC.

Głównym problemem podczas negocjacji z TVP i innymi dostawcami treści jest sposób dystrybucji telewizji PLAY. Jest to streaming w internecie, a nie IPTV lub CATV.

Opis nowej oferty telewizyjnej PLAY znajduje się tutaj

Opis pełnej nowej oferty konwergentnej PLAY znajduje się tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: