Bilety za 1 grosz dla abonentów Play korzystających ze SkyCash

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.

Promocja obejmuje pierwszy i piąty bilet zakupiony w okresie promocji.

W promocji liczone są bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji SkyCash o wartości do 7 zł, co oznacza, że bilety o wartości powyżej 7 zł nie są zaliczane przy określaniu pierwszego i piątego, promocyjnego zakupu biletu.

Po zakupie otrzymujemy SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 grosza.

Koszt biletu można sprawdzić również w historii aktywności w aplikacji Play24 i zapłacić z następnym rachunkiem za abonament.

Promocja jest ważna od 7 do 31 października 2019 roku.

Aby kupić bilet w aplikacji SkyCash wystarczy posiadać numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament. Trzeba też pobrać aplikację SkyCash z Google Play lub App Store i zarejestrować się jako użytkownik podając numer w Play na abonament. Następnie kupując bilet wybrać „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności i aktywować „Zapłać z Play” jako metodę płatności w aplikacji SkyCash. Aby skorzystać z promocji nie ma konieczności weryfikacji konta w SkyCash.

Abonenci Play mogą płacić razem z rachunkiem za bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji SkyCash od lipca tego roku. Więcej szczegółów tutaj.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: