Oferty Black Weeks w Netii

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Oferty Black Weeks w Netii

Netia wprowadziła dzisiaj (25 listopada) do sprzedaży ofertę z okazji Black Friday i Cyber Monday, która będzie dostępna do 9 grudnia br.

W ramach promocji światłowodowy dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s kosztuje 50 zł miesięcznie (standardowa cena opcji do 150 Mb/s), a do 1 Gb/s 70 zł miesięcznie (dotychczas cena dla opcji 500 Mb/s).

Oferty Black Weeks w Netii

W promocji Black Weeks w Netii dostępny jest także światłowodowy internet do 300 Mb/s z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL w cenie 60 zł.

W tej samej cenie (60 zł) dostępny jest też wariant z HBO GO.

Do internetu można też dobrać obie te usługi (TIDAL i HBO GO), płacąc łącznie, po okresie promocyjnym, 70 zł miesięcznie.

Niezależnie od wybranego wariantu prędkości i dodatkowych usług czy serwisów, przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe wyniosą zero złotych.

Umowy w tej promocji zawierane są na okres 24 miesięcy.

Klienci korzystający już usług Netii mogą skorzystać z promocji dzięki, której za 5 zł miesięcznie mogą zwiększyć prędkość internetu.

Osoby, które wyraziły zgody na komunikację marketingową, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS z propozycją przejścia na wyższe prędkości, aż do 1Gb/s.

W ofercie Netii dostępne są także pakiety internetu z TV. Od 50 zł miesięcznie Netia oferuje np. dostęp do internetu z prędkością do 150 Mb/s i TV z 93 kanałami. Dostępna jest też oferta internetu światłowodowego z umową na czas nieokreślony.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: