30 nowych stacji w paśmie 700 MHz

Newsy
Opinie: 0
Rośnie sieć T-Mobile - oto nowe lokalizacje

 

T-Mobile poinformował o kolejnej rozbudowie swojej sieci mobilnej.

 

Łączna liczba stacji bazowych operatora wzrosła do 12 774. W ostatnim tygodniu T-Mobile uruchomił 15 nowych stacji.

 

Rośnie także zasięg sieci 5G w paśmie C. Liczba stacji działających w paśmie 3600 MHz wzrosła do 5086. W ostatnim tygodniu operator uruchomił 16 nowych stacji 5G C-Band. T-Mobile poprawił zasięg między innymi w Białej Podlaskiej, Grodzisku Mazowieckim, Skierniewicach oraz Szczyrku. Pasmo 3600 MHz pojawiło się także w nowych miejscowościach: Jaskrów i Łagów.

 

Operator rozbudowuje również sieć w paśmie 700 MHz. Liczba stacji z tym zakresem wzrosła do 801. W ostatnim tygodniu uruchomiono 30 nowych stacji obsługujących pasmo 700 MHz. Pasmo 700 MHz dotarło do kolejnych miejscowości, między innymi do: Białej Podlaskiej, Hajnówki, Mińska Mazowieckiego, Polanki Wielkiej, Rybnika oraz Szczawnicy.

 

Według danych podanych przez T-Mobile zasięg 5G operatora obejmuje już 93 proc. populacji Polski.

 

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: