Rzecznik Ery GSM o sprawie problemów z nabyciem Ericssona T28s

Newsy
Opinie: 7

Nasze pytania do rzecznika prasowego Ery GSM Roberta Niczewskiego:

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie sprawy problemów z dostawami modelu Ericsson T28s. Czy telefon ten w najbliższym czasie będzie dostępny u wszystkich dealerów, czy raczej jego zapasy już się skończyły. Jak Pan ocenia komentarze, że telefon ten został  wprowadzony do promocji jedynie po to, aby wzbudzić zainteresowanie nią samą (Promocją Walentynkową).

 

Odpowiedź rzecznika:

 

"Telefon Ericsson T 28 S , który pojawił się w promocji walentynkowej sieci Era jest stale dostępny w punktach sprzedaży. Ilość zapasów przeznaczonych na tę promocję telefonów nie została wyczerpana, a chwilowe problemy z ich brakiem wynikają jedynie z ogromnego zainteresowania nie tylko atrakcyjną ceną lecz możliwościami technicznymi aparatu. Operator podjął już kroki mające na celu przyspieszenie procesu dystrybucji aparatów do wszystkich jednostek sprzedaży na terenie kraju tak aby aparaty Ericsson T 28 S były dostępne dla każdego zainteresowanego klienta. Nie potwierdzam jednak informacji o tym, iż Era wprowadziła do sprzedaży aparat Ericsson T 28 S jedynie w celu zwrócenia uwagi klienta. Nasza oferta cenowa ( taryfy, aparaty ) jest na tyle atrakcyjna , iż już od listopada ub.r. obserwujemy stale rosnące zainteresowanie usługami naszej sieci co uwidacznia się w dynamicznie rosnącej liczbie nowych abonentów - obecnie ponad 2,8 miliona."

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  emdeka pisze: 2001-02-15 18:22
  Pożyjemy - zobaczymy...
  0
 • Users Avatars Mini
  WEGIER! pisze: 2001-02-15 18:27
  Co do oferty opa ma chlopaczyna racje, a co do optymalizacji dystrybucji telefonow do salonow i dealerow-to mogli by ja poprawic(brak telefonu moze czasem rownac sie stracie klienta,chyba zgodza sie ze mna wszyscy marketingowcy).
  0
 • Users Avatars Mini
  Bocian pisze: 2001-02-15 22:38
  Troche zachodu i go zdobylem !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Przemo pisze: 2001-02-15 23:45
  W moim mieście jedyny(!) dealer Ery stwierdził, że nie spodziewa się Eryków. Powiedziano mu, że jest ich za mało, żeby wszyscy dealerzy dostali.
  0
 • Users Avatars Mini
  rolnik pisze: 2001-02-16 02:06
  Sciemniaja ta cena tylko zeby sciagnac klientow do salonu a jak sie pujdzie do salonu to mowia ze juz go nie ma i zachecaja zeby kupic cos innego pytania to: a moze jakis inny model?, a dlaczeko T28s? przeciez jest duzo innych lepszych aparatow
  0
 • Users Avatars Mini
  Jacek C. pisze: 2001-02-16 15:20
  Jednym słowem KRĘCĄ jak zawsze. ŚCIEMNIACZE !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kapec pisze: 2001-02-16 20:58
  Niezly bajer. Kazdemu operatorowi (Era, Plus, Idea) zalezy na klientach i wypuszczenie takiego telefonu (t28s) w takiej cenie to cos. Zakasowali konkurencje.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: