Samsung Brand Store w Kielcach

Newsy
Opinie: 0

4 grudnia br. zostanie otwarty pierwszy w województwie świętokrzyskim Samsung Brand Store. Klienci Galerii ECHO w Kielcach, odwiedzający salon firmowy, będą mogli poznać, przetestować i wybrać najbardziej odpowiedni dla nich sprzęt, m.in. najnowsze zegarki Gear S2, telewizory SUHD z zakrzywionym ekranem, soundbary oraz smartfon Galaxy S6 edge+Odwiedzający salon Samsung Brand Store będą mogli skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców, ale również samodzielnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez markę, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie.

Samsung Brand Store w Kielcach to miejsce, na które czekali fani produktów naszej marki z regionu. Odpowiadając na ich potrzeby otwieramy ponad 100 metrowy salon, w którym oprócz flagowych urządzeń mobilnych i najnowszych modeli telewizorów, odwiedzający będą mogli również zapoznać się z funkcjonalnością małego sprzęt AGD czy klimatyzatorów. Nasz kolejny salon to dowód na to, że Samsung nie zapomina o konsumentach z mniejszych miast i odpowiada również na ich oczekiwania – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Sklep firmowy Samsung w Kielcach, zlokalizowany w Galerii ECHO, przy ulicy Świętokrzyskiej 20, zostanie otwarty 4 grudnia br. o godzinie 16.00.

Z okazji otwarcia nowego salonu Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów, przygotowane zostały oferty specjalne:

  • 10% rabat na cały asortyment,
  • 30% rabat na akcesoria,

Otwarciu salonu firmowego w kieleckiej Galerii ECHO będzie towarzyszyło wiele atrakcji m.in. zabawa, której uczestnicy będą mogli wygrać smartwatch Gear S2, słuchawki oraz markowe gadżety.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: