Samsung Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus - porównanie (wideo)

Drukuj
Samsung Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus - porównanie (wideo)
Samsung Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus - porównanie (wideo)

Na filmie porównaliśmy smartfony Samsung Galaxy S8+ i iPhone 7 Plus.

Jeśli chcecie zamówić Samsunga Galaxy S8 w przedsprzedaży to możecie to zrobić tutaj

Inne informacje na temat smartfonu Samsung Galaxy S8+:

Inne informacje na temat smartfonu iPhone 7 Plus:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  drukarz pisze: 2017-04-24 21:19
  Co to za porownanie? Przypadkowe smyranie po ekranie bez ladu i skladu. Przydalby sie komentarz ze strony palcatego ale chyba tylko smyrac lubi...
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy