Wakacyjne promocje na smartfony LG potrwają jeszcze do końca miesiąca

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Promocje smartfonów LG

LG prowadzi wakacyjne promocje swoich smartfonów u wszystkich operatorów i na rynku otwartym. Promocje potrwają do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów dodatkowych upominków.

Wspólnie z operatorami Plus, Orange i Play oraz sieciami sprzedaży MediaMarkt i Saturn LG przygotowało specjalna promocję przy zakupie telefonu LG K9. U tych operatorów użytkownik do tego smartfona otrzyma dodatkowo silikonowe etui oraz szkło ochronne.

Etui i ochronne szkło na wyświetlacz otrzymają również klienci, którzy kupią smartfon K11 w sieci Plus, T-Mobile, Orange i Play oraz w sieciach sprzedaży MediaMarkt i Saturn. Na każdego klienta czeka także torba Nike.

Osoby decydujące się na LG Q7, które wybiorą Play lub Orange, otrzymają słuchawki Bluetooth marki Freestyle. Jeśli zaś zdecydują się na zakup w sklepie detalicznym (X-Kom, Media Expert, Komputronik, MediaMarkt oraz Saturn) mogą liczyć na równowartość w postaci karty podarunkowej o wartości 300 złotych na kolejne zakupy. Natomiast na klientów Plusa czeka rabat na cały asortyment New Balance.

Oprócz powyższych dodatków każdy otrzyma dodatkową roczną gwarancję na wyświetlacz, nawet jeżeli stłuczenie nastąpi z winy użytkownika.

Gwarancję na ekran otrzyma również flagowy smartfon LG G7 ThinQ. Każdy, kto kupi ten telefon w sieci T-Mobile, odbierze inteligentnego droida BB 9E, którym można bawić się i trenować za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony.  

Sieci Play i Orange oferują oryginalne koszulki Star Wars z filmu „Han Solo”, a do tego zestaw gadżetów do samochodu i selfie stick o łącznej wartości 879 złotych. Dodatkowo na klientów Plusa czeka 24-calowy monitor LG z funkcjami telewizora.

Dla osób, które zakupią flagowca LG w sklepie X-Kom, Komputronik, MediaMarkt, Saturn oraz Media Expert czeka karta podarunkowa o wartości 500 złotych, do wydania w tym samym sklepie.

Aby skorzystać z oferty należy zakupić wybrany z wymienionych powyżej produktów do 31 sierpnia i zarejestrować go na oficjalnej stronie promocyjnej do 14 września. Więcej informacji znajduje się na stronie https://strefalg.pl/promocjelg/

Inne informacje o smartfonie LG K9:

Inne informacje na temat smartfonu LG K11:

Inne informacje o smartfonie LG Q7:

Inne informacje na temat smartfonu LG G7 ThinQ:

Opinie:

Rekomendowane: