Mi Note 2, Redmi Note 4, Redmi 4A, Redmi 4X niedługo oficjalnie w Polsce

Newsy
Opinie: 8
Opinie: 8

ABC Data zapowiedziało poszerzenie dotychczasowego portfolio Xiaomi o kolejne produkty.

W grudniu wartość sprzedaży produktów Xiaomi  w Polsce do końcowego klienta była niemal dwukrotnie wyższa niż miesiąc wcześniej. Najchętniej kupowano modele Redmi 3S i Redmi Note 3, choć dużym zainteresowaniem cieszyły się także droższe modele: Mi MAX i Mi5.

Pod koniec stycznia w sprzedaży pojawi się m.in. Mi BOX. Urządzenie zaprojektowane we współpracy z Google działa w oparciu o system Android TV. Mi BOX ma również wbudowaną usługę streamingu Google Chromecast.

W polskiej ofercie Xiaomi pojawi się również domowy router Mi Wi-Fi Router 3. Umożliwia transfer danych do 1167 Mb/s.

Na przełomie stycznia i lutego w oficjalnym kanale sprzedaży pojawiają się ponadto opaski Mi Band 2 oraz słuchawki Mi In-Ear Headphones w wersji Basic oraz Pro.

W lutym i marcu pojawią się również najnowsze smartfony Xiaomi, które producent niedawno zaprezentował na chińskim rynku: Mi Note 2, Redmi Note 4, Redmi 4A oraz Redmi 4X.

Wszystkie nowe modele smartfonów Xiaomi, które pojawiają się w oficjalnej sprzedaży, będę objęte dwuletnią gwarancją, serwisowane w Polsce oraz dostosowane do polskich i unijnych standardów. To oznacza, że będą obsługiwać m.in. pasmo LTE B20, które nie jest dostępne w modelach sprowadzanych bezpośrednio z Azji.

Opaska Xiaomi Mi Band 2:

Słuchawki Xiaomi Mi In-Ear Headphones:

Xiaomi Mi Note 2:

Xiaomi Redmi Note 4:

Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3

Xiaomi Mi Box:

 

 

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: