Huawei Supercharge - najszybsze ładowanie także w podróży

Akcje partnerskie
Opinie: 11
Opinie: 11

Akcja partnerska

Zbliżają się nasze upragnione wakacje. Ten szalony czas lubimy najbardziej, a w czasie krótszych i dłuższych podróży nasz smartfon będzie naszym przewodnikiem, aparatem fotograficznym i portfelem. Oczywiście marzymy o tym, żeby telefon działał jak najdłużej bez konieczności ładowania baterii, a nadal dla większości urządzeń jest to pięta Achillesowa. 

Są jednak smartfony, które działają bez ładowania dużo dłużej od konkurentów. Seria P smartfonów Huawei już od kilku edycji słynie z długich czasów działania bez konieczności uciążliwego poszukiwania gniazdka z prądem czy też używania dodatkowych powerbanków.

Najnowszy Huawei P10 został wyposażony w pojemną baterię 3200 mAh. Takie ogniwo zapewnia nam działanie smartfona przez 1.5-2 dni w zależności od naszego profilu użytkowania telefonu. Może się jednak okazać, że podczas długich pieszych wędrówek w górach lub letnich spływów kajakowych nie będziemy mieć dostępu do gniazdka przez dłuższy czas, lub gniazdko spotkamy w schronisku i będziemy się mogli do niego podłączyć tylko na kilkanaście lub maksymalnie kilkadziesiąt minut. Idealny telefon ma się wtedy naładować bardzo szybko. Aby sprostać tym wymaganiom, Huawei opracował zaawansowaną technologię Huawei Supercharge. Najnowszy Huawei P10 będzie gotowy do pracy przez cały dzień nawet, gdy został podłączony do ładowarki tylko na pół godziny, a  ładowarkę Supercharge otrzymujemy w komplecie z naszym telefonem.

Tak szybkie ładowanie zostało osiągnięte przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa całego procesu. Huawei Supercharge to ładowanie prądem o niskim napięciu. Telefon przy takim ładowaniu nagrzewa się znacznie mniej. Wzrost temperatury urządzenia podczas szybkiego ładowania został ograniczony o 50%. 

Technologia Huawei SuperCharge wykorzystuje  Smart Charge Protocol, który odpowiada za wymianę informacji pomiędzy ładowarką, a smartfonem. W czasie ładowania P10 samodzielnie decyduje jakie napięcie jest w danej chwili optymalne w procesie ładowania baterii. 

Gdy często podróżujemy samochodem to niezbędnym dodatkiem do naszego smartfona będzie ładowarka samochodową wspierającą technologię Huawei Supercharge. Przed wakacjami również taka ładowarka będzie dołączana do zestawu ze smartfonem Huawei P10.

Nasz smartfon będzie ładowany bardzo szybko podczas nawet najkrótszych podróży autem.  Nawet, gdy nasz samochód jest seryjnie wyposażony w gniazdo USB, to dzięki nowej ładowarce HUAWEI SuperCharge Car Adapter nasze urządzenia naładują się dużo szybciej. Model AP38 oferuje ładowanie standardowe z parametrami 5V – 1 A lub SuperCharge w trzech różnych wersjach: 5V-4.5A, 4.5V-5A oraz 9V-2A. W komplecie z ładowarką otrzymujemy 1 metrowy kabel z wtyczką USB-C. Oba gniazdka w ładowarce to zwykłe, duże porty USB, co pozwala na ładowanie oprócz samego smartfonu także innych gadżetów elektronicznych wykorzystujących ten standard. 

Huawei P10 z dwoma ładowarkami SuperCharge (mobilną i stacjonarną) to zestaw, który sprawi, że w czasie wakacji będziemy mogli skupić się na wypoczynku, a nie na nerwowym szukaniu gniazdek. Smartfon, jako asystent naszego wypoczynku i podróży, sprawdzi się znakomicie. Nawet w nieznanym mieście będziemy mogli przez wiele godzin korzystać z pieszej nawigacji, robić setki zdjęć i nagrywać filmy, a baterię naładujemy szybciej niż wypijemy podwójne espresso w zacienionym barze. Gdy podróżujemy samochodem, to nawet krótki dojazd do kolejnego zabytku, czy atrakcji na trasie, pozwoli nam uzupełnić energię w naszym Huawei P10.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-06-10 00:31
  Sonsorowane g...no. Szybsze ładowanie = szybsze ubicie baterii. I o to chodzi, byle szybko ładować i byle szybko kupować nowy telefon z niewymienną baterią.
  15
 • Users Avatars Mini
  Ktoś pisze: 2017-06-19 14:12
  100% racji co do szybkiego ubijania baterii. Dodam, że żaden ze znanych mi telefonów nie ma wyboru szybkości ładowania: wolno/szybko. Tak, aby można było spokojnie, standardowo ładować nocą przez kilka godzin, bez narażania baterii na szybsze zużycie, a tylko w sytuacjach awaryjnych wybierać 'super-szybkie'.
  6

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: