T-Mobile ma nową ofertę dla firm

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
MagentaBIZNES

T-Mobile odświeżył swoją ofertę MagentaBIZNES.

Właściciele firm dostają nielimitowane połączenia oraz internet światłowodowy bądź mobilny z technologią 5G. Dodatkowo mogą nie płacić za te usługi nawet przez 12 miesięcy.

Oferta z Internetem 5G

W podstawowej ofercie MagentaBIZNES S (50 zł/mies.) mamy miesięczny pakiet 30 GB. Dodatkowo, w pierwszych trzech miesiącach, klient otrzymuje jeszcze 20 GB internetu. Ten pakiet jest współdzielony pomiędzy wszystkie karty w ramach oferty MagentaBIZNES. Po zakończeniu okresu promocyjnego, klient ma możliwość zachowania dodatkowego pakietu 20 GB za 25 zł netto miesięcznie. Prędkość internetu w ofercie MagentaBIZNES S wynosi 40 Mb/s.

W pakiecie MagentaBIZNES M (85 zł/mies.) nie ma limitu danych, a maksymalna prędkość pobierania wynosi 300 Mb/s przez pierwsze 3 miesiące. Klient może zachować tę prędkość po okresie promocyjnym, płacąc 25 zł netto miesięcznie lub pozostać przy standardowej prędkości do 40 Mb/s.

Ofert MagentaBIZNES L (105 zł/mies.) pozwala na wyższe prędkości pobierania danych, do 600 Mb/s przez pierwsze 3 miesiące. Tę prędkość również można zachować za 25 zł miesięcznie po zakończeniu promocji.

Najdroższa oferta MagentaBIZNES VIP (140 zł/mies.) pozwala na korzystanie z 5G bez limitu danych ani prędkości, a w optymalnych warunkach prędkość może przekroczyć 1 Gb/s.

Przenosząc numer do T-Mobile i wybierając abonament na 36 miesięcy w taryfie M, L lub VIP klienci biznesowi zyskują 12 miesięcy bez opłat.

Oferta ze światłowodem

Dostępne mamy trzy warianty ze światłowodem o prędkości do 300 Mb/s (85 zł/mies.), do 600 MB/s (105 zł/mies.) i do 900 Mb/s (140 zł/mies.). 

Do tego dostajemy kartę do telefonu z nielimitowanymi połączeniami i internetem mobilnym do 40 Mb/s. Prędkość tę możemy zwiększyć do 100 Mb/s dopłacając co miesiąc 15 zł.

Na klientów wybierających ofertę ze światłowodem czekają bonusy, w tym 6 miesięcy bez opłaty abonamentowej.

Operator zachęca do kupowania wraz z najnowszą ofertą smartfonu Samsung Galaxy S24.

Rata miesięczna dla nowych klientów (przy wyborze wersji Samsung Galaxy S24 128 GB) w 36 ratach wynosi 80 zł lub 120 zł przy wyborze 24 rat.

Nową odsłonę oferty MagentaBIZNES promować będzie kampania reklamowa, w której pojawiają się klienci T-Mobile: Beniamin Bielecki, właściciel restauracji Bibenda w Warszawie oraz Mariusz Pływaczewski, właściciel firmy Martrans.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: