Telewizja w PLAY - szybszy dekoder i 2 pakiety za 20 zł i 45 zł miesięcznie

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Telewizja w PLAY - szybszy dekoder i 2 pakiety za 20 zł i 45 zł miesięcznie

PLAY chce zwiększyć sprzedaż swoich usług telewizyjnych. Na rynek wprowadza ulepszony, czyli szybszy TV BOX oraz zmienia ofertę pakietów.

 

Nowy TV BOX ma dwa razy więcej pamięci – 16 GB, z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD oraz mocniejszy, czterordzeniowy procesor. Dodano także dodatkowy port USB, w standardzie 3.0, pozwalający na odtwarzanie filmów z zewnętrznych nośników. Nowy TV BOX jest oparty o Android TV w wersji 9.0. Play przygotował również aktualizację poprzedniego urządzenia do nowej wersji systemu.

 

PLAY zmienił także samego pilota. Do przycisków szybkiego dostępu do HBO GO, Netflix i YouTube dołączył dedykowany przycisk dla aplikacji Amazon Prime Video. Tak jak w przypadku poprzedniego urządzenia, pilot łączy się z TV BOXem poprzez Bluetooth.

 

PLAY zmienia także ofertę pakietów. Dostępne są 2 główne warianty:

 

1.         Ofertę podstawową za 10 zł miesięcznie obejmującą ponad 50 kanałów w tym Fox, National Geographic, History, Disney Channel, Comedy Central, Paramount Channel, TNT, Nicktoons z możliwością aktywacji dodatkowych pakietów: Kids, Sport, Extra i News w dowolnym momencie i na dowolny okres.

 

2.         Ofertę rozszerzoną za 35 zł miesięcznie dającą dostęp do ponad 100 kanałów, w tym także do treści z pakietów dodatkowych: Sport (kanały Eleven Sports), Kids (bogate portfolio kanałów dziecięcych), Extra (AXN, Kino Polska, BBC Brit, 13 Ulica, BBC First i ponad 20 innych) oraz News (z TVN24). Ten wariant daje 30 zł oszczędności miesięcznie w porównaniu do aktywacji wszystkich pakietów na warunkach ogólnych.

 

Podane ceny obowiązują dla dotychczasowych klientów abonamentowych Play. Dla pozostałych osób ceny wynoszą odpowiednio 20 zł i 45 zł miesięcznie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: