OK Google, porozmawiaj z TOK FM

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Agora zintegrowała Radio TOK FM z polskim Asystentem Google.

Aby skorzystać z akcji TOK FM na urządzeniach z nowym systemem Android, wystarczy uruchomić Asystenta Google i powiedzieć OK Google, porozmawiaj z TOK FM. Następnie można wybrać słuchanie np. radia na żywo, najnowszych informacji lub podcastu z wybranej dziedziny.

Aby posłuchać Radia TOK FM na żywo lub aktualnego serwisu informacyjnego, wystarczy użyć zwrotu „OK Google, poproś TOK FM żeby włączył radio” lub „OK Google, zapytaj TOK FM o informacje”. W celu wybrania najnowszego podcastu z ulubionej kategorii tematycznej można powiedzieć np. „OK Google, zapytaj TOK FM o Poranek” albo „OK Google, zapytaj TOK FM o najnowszy podcast z kategorii Gospodarka” (lub Polityka, Kultura, Nauka, Sport, Zdrowie, Ekonomia, Technologia, itd.).

Radio TOK FM na platformie Asystent Google działa w wersji beta.

Z rozwiązania mogą obecnie korzystać posiadacze telefonów i tabletów z systemem Android oraz posiadacze iPhone’ów i iPadów, którzy zainstalują aplikację Asystent Google dostępną w AppStore.

Wkrótce, gdy tylko platforma Google to umożliwi, sterowanie głosowe Radiem TOK FM będzie także działać w głośnikach Google Home oraz w samochodach ze zintegrowanym systemem Android.

Dostęp do podstawowej oferty TOK FM dzięki Asystentowi Google mają wszyscy użytkownicy. Znacznie więcej możliwości – np. odsłuchiwania podcastów według konkretnej audycji, prowadzących, gości lub tematów, a także dostępu do pełnego archiwum Radia TOK FM i zaawansowanego wyszukiwania – uzyskują posiadacze Dostępu Premium TOK FM, z którego można korzystać w aplikacji mobilnej TOK FM i na stronie Tokfm.pl.

Akcja TOK FM na platformie Asystent Google powstała dzięki współpracy Grupy Radiowej Agory z Publicis Media, która jest jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanych partnerów platformy Actions on Google. Za wdrożenie techniczne odpowiadają Blue 449 i LiquidThread – agencje należące do Publicis Media.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: