NHL w Viaplay

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Należąca do NENT Group platforma Viaplay będzie pokazywała w Polsce rozgrywki hokejowej ligi NHL do 2026 roku

Viaplay będzie pokazywało w Polsce rozgrywki hokejowej ligi NHL do 2026 roku.

NENT Group podpisała pięcioletnią umowę obejmującą wyłączne prawa do pokazywania w Polsce rozgrywek National Hockey League (NHL)

W każdym sezonie należąca do NENT Group platforma streamingowa Viaplay pokaże do 1,400 spotkań na żywo.

Od 12 października i rozpoczynającego sezon 2021/2022 spotkania pomiędzy Pittsburgh Penguins oraz ostatnim zdobywcą Pucharu Stanleya, zespołem Tampa Bay Lightning, widzowie w Polsce będą mogli oglądać wszystkie mecze sezonu zasadniczego NHL, włącznie z transmisjami każdej z sobotnich i niedzielnych rywalizacji (wcześniej NHL European Game of the Week), z lokalnym komentarzem dla wybranych spotkań. 

Dodatkowo, Viaplay pokaże na żywo rozbudowany zestaw spotkań fazy play-off Pucharu Stanleya oraz finał Pucharu Stanleya, a także inne wydarzenia NHL organizowane w trakcie sezonu, z uwzględnieniem NHL Winter Classic, NHL All-Star Game, NHL Stadium Series, NHL Heritage Classic i NHL Global Series.

Dodatkowo, NENT Group nabyła wyłączne prawa do pokazywania spotkań szwedzkiej ligi hokejowej (SHL) na platformie Viaplay w Polsce do 2024 roku.

NENT Group posiada już wyłączne prawa do transmitowania rozgrywek NHL w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Islandii, Estonii, Łotwie oraz Litwie do 2026 roku.

Transmisje spotkań szwedzkiej ligi hokejowej (SHL), na platformie Viaplay w Polsce obejmą 120 meczów na żywo w każdym roku, przez najbliższe trzy sezony.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: