Goran Markovic zastąpi Frederica Perrona w T-Mobile - jest z Grupy Telenor

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Goran Markovic

Od 1 września Goran Markovic będzie kierował pionem odpowiedzialnym za ofertę dla klientów indywidualnych w T-Mobile. Markovic wejdzie także do zarządu spółki.

Goran Markovic jest związany z sektorem telekomunikacyjnym od ponad 16 lat i w tym czasie pełnił funkcje kierownicze w spółkach Grupy Telenor. Ostatnio zajmował stanowisko Chief Commercial Officera w Telenor Bułgaria i kierował całością działań sprzedażowych i marketingowych segmentów B2C oraz B2B.

Przed objęciem stanowiska CCO w Telenor Bułgaria był odpowiedzialny za transformację biznesu i organizacji w regionie CEE jako Program Director klastra CEE. Wcześniej zajmował stanowiska w pionie marketingu Telenor Hungary, takie jak Omni-channel Marketing Director, Business Transformation Lead i Doradca CMO. Goran Markovic pełnił także funkcję Brand Managera w Grupie Telenor po wyprowadzce ze swojego rodzinnego kraju, Czarnogóry, gdzie rozpoczął karierę w 2004 r. jako stażysta w zespole komunikacji marketingowej. W Telenor Czarnogóra zajmował kolejno stanowiska Marketing Communication Director, Marketing Director oraz pełnił obowiązki CMO Consumer.

Goran Markovic jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie Czarnogóry, a obecnie studiuje EMBA na University of Sheffield. Ukończył szereg programów managerskich, m. in. w INSEAD Business School, Harvard Business School, Norwegian Business School oraz London Business School.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: