Złoty Medal Intertelecom dla firmy Tektronix

Newsy
Żródło: Tektronix Polska
Opinie: 8

Firma Tektronix otrzymała Złoty Medal XIII Międzynarodowych Targów Łączności Intertelecom 2002 w Łodzi za najlepszy produkt targów. Nagrodę przyznano za rodzinę analizatorów telekomunikacyjnych CSA 7000. Jest to już drugi Złoty Medal Intertelecom firmy Tektronix. W ubiegłym roku system nadzoru sieci telekomunikacyjnej NET7 został nagrodzony Złotym Medalem Targów Intertelecom 2001. 
Konkurs o Złoty Medal Intertelecom jest stałym elementem targów od 1994 roku. Stanowi on formę promocji najciekawszych wyrobów i rozwiązań technologicznych prezentowanych na targach. W Jury Konkursu zasiadają osobistości świata nauki, przedstawiciele Ministerstwa Łączności oraz stowarzyszeń branżowych. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem firm uczestniczących w targach. W latach 1994-2001 o Złoty Medal Targów konkurowało 188 wyrobów, a 34 wyroby zostały uhonorowane Medalami Intertelecom. W 2002 roku wystawcy XIII edycji Interelecom zgłosili do Konkursu 26 wyrobów.
"Nagroda w Konkursie o Złoty Medal Intertelecom jest dla nas wyjątkowo cennym wyróżnieniem, tym bardziej, że jest to już drugi Złoty Medal Interlecom przyznany produktowi firmy Tektronix - powiedział Maciej Mazurkiewicz, Dyrektor Tektronix Polska - Wybór dokonany przez tak szacowne grono Jurorów stanowi potwierdzenie najwyższej jakości naszej oferty".

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: