„DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” - promocja dla starszych osób

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 2

Telefonia DIALOG – jako pierwszy operator stacjonarny w Polsce – od października br. wprowadza ofertę dedykowaną dla osób które przekroczyły pięćdziesiąty rok życia. „DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” umożliwi im stworzenie pakietu usług w oparciu o telefon stacjonarny i telewizję cyfrową oraz opcjonalnie internet.

- Rozumiemy wyjątkowe potrzeby klientów z segmentu 50+. Wiemy, że zależy im na swobodnej komunikacji bez obaw o koszty oraz na poszerzaniu wiedzy. I potrafimy sprostać tak ważnemu wyzwaniu jak przygotowanie oferty skrojonej ma ich miarę. Nie pozwolimy, aby na drodze porozumienia pokoleń stała bariera technologiczna i finansowa – mówi Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG.

Oferta „DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” została opracowana w oparciu o prognozy demografów i wyniki badań marketingowych, zarówno własnych, jak i zleconych niezależnemu instytutowi badawczemu Pentor Research International.

W Polsce w wiek emerytalny zaczynają już wchodzić „baby boomers”, czyli bardzo liczne pokolenie powojennego wyżu demograficznego. Zdaniem unijnych ekspertów z Eurostatu, w 2060 r. na trzech pracujących Polaków przypadać będzie przynajmniej dwóch emerytów, a odsetek osób po 80 roku życia wzrośnie aż 4,5-krotnie.

„DIALOG 50+ Łączymy pokolenia” to pakiet telefonu stacjonarnego i cyfrowej telewizji, oraz - opcjonalnie – internetu.

Klient wybiera jeden z dwóch profili telefonicznych:

 • Komfortowy (nielimitowane krajowe połączenia stacjonarne w weekendy) - od 40 zł brutto w umowie na 2 lata,

 • lub Nieograniczony (nielimitowane połączenia stacjonarne we wszystkich krajach UE przez całą dobę) – od 50 zł brutto w umowie na 2 lata.

Każdy z profili uwzględnia dodatkowe 100 nieodpłatnych minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
Do telefonu abonent otrzymuje cyfrową telewizję składającą się z:

 • 40 kanałów pakietu domowego – za 39 zł brutto

 • i 9 kanałów z pakietów tematycznych: Wiedza (m.in. Planete i BBC Knowledge) oraz Dziecko (m.in. CBeeBies i MiniMini) – bezpłatnie w umowie na 2 lata lub 50 % taniej w umowie na rok.

Przykład:
W umowie na 2 lata za 89 zł brutto miesięcznie do dyspozycji jest 49 najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych oraz nieograniczone połączenia telefoniczne do sieci stacjonarnych w UE + 100 minut do sieci komórkowych.

Opcjonalnie każdy klient może skorzystać z usługi dostępu do szerokopasmowego internetu. Tutaj wysokość opłat abonamentowych uzależniona jest od szybkości internetu oraz czasu trwania umowy. Opłaty za internet zaczynają się od 42 zł brutto.

Nowa propozycja DIALOGu przeznaczona jest dla nowych i dotychczasowych abonentów indywidualnych w wieku powyżej 50 roku życia, w zasięgu sieci kablowej spółki. Oferta będzie dostępna do 31 grudnia 2009 r.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  qqq pisze: 2009-09-29 14:59
  Myślę, że ktoś się rąbnął w opisie, i jest to oferta, z której mogą skorzystać wszyscy bez względu na wiek. Inaczej byłaby to zakazana dyskryminacja.
  0
 • Users Avatars Mini
  olekj pisze: 2009-09-30 16:51
  przecież ta oferta z tymi cenami to jakąś kpina
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: