„Era Rytmu z MTV” - Sopot, Krynica Morska, Ustka, Mrzeżyno

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 4

4 - 6 lipca br. w Sopocie rozpocznie się trzecia wakacyjna trasa marki Era i Tak Tak„Era Rytmu z MTV”. Era zaprasza do wspólnej zabawy w rytmie muzyki pod okiem instruktorów oraz cieszących się niezmienną sympatią mistrzów parkietu, uczestników drugiej edycji „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”: Anny Bosak, Marii Foryś, Anny Radomskiej, Rafała Kamińskiego, Błażeja Ciszka, Piotra Gałczyka, Gieorgija Puchalskiego i Artura Ciecierskiego.

Muzyczne spotkania z Erą, to cykl kilkudniowych wydarzeń w nadmorskich kurortach. Specjalnie zaprojektowana ciężarówka – RoadShow Truck „Era Nadaje Rytm”, która po rozłożeniu staje się sceną muzyczną o powierzchni 100 m2 lub klubem muzycznym, odwiedzi m.in.: Sopot, Krynicę Morską, Ustkę, Mrzeżyno.

We wtorki, środy i czwartki goście będą mieli możliwość zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności. Będzie to okazja do nauki tańca nowoczesnego (m.in.: jazz, house, dance hall, new age czy videoclip dance), a także sięgnięcia po laur super tancerza. Każdego dnia, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora i gwiazd programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” uczyć będzie się po kilka grup amatorów. Najlepsi spośród wszystkich uczestników kursu danego dnia, walczyć będą o tytuł super tancerza a wieczorem wystąpią razem z mistrzami najpopularniejszego telewizyjnego programu tanecznego w Polsce.

W piątki i soboty Era będzie nadawać rytm z MTV Polska, która po raz trzeci jest partnerem wakacyjnej trasy. W ciągu dnia MTV zorganizuje zabawy, animacje oraz konkursy, w których nagrodami będą muzyczne gadżety. Nie zabraknie gwiazd doskonale znanych z telewizyjnego ekranu - gospodarzami weekendów będą: Kasia „Jackassia” Burzyńska, Michał Piróg, Wojtek „Łozo” Łozowski oraz Tomek Kleyff, znany jako CNE (Człowiek Nowej Ery). Tradycyjnie, w sobotnie popołudnia MTV realizować będzie program telewizyjny prosto z nadbałtyckich plaż, w którym wraz z instruktorami Fair Play Club będą uczyć tańca. Wieczory upłyną pod znakiem imprez, prowadzonych przez najlepszych DJ-ów i VJ-ów. Dla gości w muzycznym trucku Ery wystąpią m.in.: Novika, Tennessee, DJ Lexus, DJ Ricardo, DJ Nobis, Mr Hide, DJ Monky, Funky Wroo, Nuno, Lucas, Rawski.

SOPOT 04 - 06.07 29.07 - 02.08
KRYNICA MORSKA 08 -12.07 05 - 09.08
USTKA 15 -19.07 12 -16.08
MRZEŻYNO 22 - 26.07

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tim pisze: 2008-07-04 11:28
  szkoda,że mnie tam nie będzie, zapowiada się niezły weekedn, sporo różnych imprez, dużo tańca i zabawy na plaży...ech..byle do urlopu
  0
 • Users Avatars Mini
  wer pisze: 2008-07-06 12:10
  ja akurat nie słucham muzyki lansowanej przez MTV, więc średnio żałuję, że mnie tam nie ma. jednak trzbea pochwalic pomysł na wykorzytsanie popularności programu you can dance, takie imprezy,brandowane przez mtv, robione z rozmachem, skłądjące się z kilku róznych wydarzeń to niezły pomysł na podtrzymanie populartności programu, era tu nieźle kombinuje
  0
 • Users Avatars Mini
  asika pisze: 2008-07-09 15:14
  tanczylam dance hall w sopocie ;D warto bylo pojechac naprawde :) Życze wszytskim udanej zabawy ! :*
  0
 • Users Avatars Mini
  agatka pisze: 2008-07-22 23:54
  a ja jade do Mrzeżyna 3 sierpnia .. ehh żałuje :] bo strasznie chciałabym tam być
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: