„Minuty do wszystkich” - nowe taryfy w UPC

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 1

Oferta telefoniczna UPC została wzbogacona o „Minuty do wszystkich” – trzy nowe, promocyjne taryfy z pakietami 60, 240 i 360 minut wliczonych w cenę abonamentu. Nowe taryfy umożliwiają w ramach wybranego pakietu minut wykonywanie połączeń zarówno do sieci komórkowych (Era, Plus i Orange), jak i wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce oraz 19 wybranych krajach Europy. Poza pakietem, wszystkie rodzaje połączeń objętych abonamentem oferowane są w jednakowo niskiej cenie 32 gr. za minutę. „Minuty do wszystkich” to taryfy skierowane szczególnie do osób, które chcą tanio dzwonić na numery komórkowe w Polsce.

„Minuty do wszystkich” – 3 nowe, promocyjne taryfy pakietowe w ramach Telefonu UPC

 

Minuty do wszystkich
60

Minuty do wszystkich
240

Minuty do wszystkich
360

Abonament

40 zł

70 zł

90 zł

Abonament (druga linia)

40 zł

70 zł

90 zł

Liczba minut w abonamencie

60

240

360

Minuty w abonamencie

obejmują połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce, połączenia do sieci komórkowych PTC Sp. z o.o, Polkomtel S.A i PTK Centertel Sp. z o.o. oraz do wszystkich sieci stacjonarnych w 19 wybranych krajach Europy*

Opłata za zestawienie połączenia

0,00 zł

Cena minuty połączenia poza pakietem do typów połączeń objętych abonamentem

0,32 zł

Cena minuty połączenia do sieci komórkowych P4 Sp. z o.o. i Cyfrowy Polsat S.A.

0,80 zł

Cena minuty połączenia do pozostałych sieci komórkowych, w tym CenterNet S.A, Mobyland Sp. z o.o.

1,20 zł

* połączenia w ramach pakietu obejmują następujące kraje: Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Szwecja, Holandia, Norwegia, Austria, Irlandia, Belgia, Hiszpania, Dania, Grecja, Szwajcaria, Luksemburg, Rumunia, Portugalia, Węgry i Słowacja.
Pozostałe ceny połączeń zgodne są z cennikiem usługi telefonicznej UPC dla klientów indywidualnych (taryfa Rozmowy 60), ważnym od września 2009 r.
Wszystkie ceny podane w tabeli są cenami brutto.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    xv pisze: 2010-01-28 12:10
    40zł za 60 min.... Buuuuuhahahaaa.. 66 gr minuta. Rewelacja. W Tlenofonie 9gr minuta na stacjonarne i za granicę, 31 gr na komórki. Abonament 0zł... A przecież Tlenofon nie najtańszy, są tańsi... Szkoda że UPC mając bardzo dobrą ofertę na internet nie może (albo nie chce) dać dobrej oferty na telefonię i telewizję HD. Taki triple Play za 100-120zł( 8MB net, TV HD z PVR, telefon bez abo)mógłby odnieść sukces, ale nie z tymi cenami tel. i telewizji...
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: