„MOJA karta” - Eurotel rozdaje karty VISA

Newsy
Opinie: 8

1 sierpnia br. Eurotel wprowadza nową ofertę, która ma zwiększyć sprzedaż aktywacji postpaid sieci Era - „MOJA karta”. Wprowadzany produkt to przedpłacona karta płatnicza działająca w systemie Visa. Projekt został stworzony wspólnie z Erą, Bankomat24/Euronet, bankiem BZ WBK i Sony Ericsson. Karta będzie dostępna dla klientów tylko w sieci Eurotel.

V-ce Prezes Zarządu, Tomasz Basiński

Na obecnym etapie celem akcji jest przede wszystkim wsparcie podstawowej działalności Eurotela, a w późniejszym czasie czerpanie dodatkowych zysków z użytkowania tej karty przez klientów. Nie bez znaczenia jest również promocja marki Eurotel jak i samego produktu, który dzięki takiej akcji stanie się lepiej rozpoznawalny. Karta będzie bezpłatnie wręczana każdemu klientowi, który podpisze nową umowę na abonament (oraz wybrane inne produkty jak TakTak Fon czy Mix) w sieci Era w punkcie sprzedaży Eurotel.

Karta będzie doładowana kwotą od 20 do 30 zł w zależności od wybranej przez klienta oferty (w przypadku zakupu telefonu marki Sony Ericsson klient otrzymuje 30 zł na karcie). Kwotę tę można przeznaczyć na dowolny cel, a po jej wyczerpaniu, uzupełnić ją w salonach Eurotel lub wpłacając bezpośrednio na konto w banku.

Klient nie ponosi opłat za posiadanie karty, a wykorzystywać ją może identycznie jak inne karty płatnicze. Podstawowe zalety wykorzystania karty dla klienta to większe bezpieczeństwo, anonimowe użytkowanie i brak opłat stałych.

Eurotel wyda 40 000 sztuk takich kart w okresie trwania promocji od 1 sierpnia do 31 października 2009 roku. Ważność karty wynosi dwa lata.

Wraz z ofertą „MOJA karta”, wprowadzana jest w części sieci sprzedaży oferta „ZERO opłat”. Dzięki tej ofercie klienci, którzy podpisali umowy na abonament w salonach sieci Eurotel, mogą uzyskać atrakcyjne warunki prowizji za opłacane rachunki, aż do braku opłat w przypadku rachunków za telefon w sieci Era zakupiony w sieci Eurotel.

Płatności rachunków dokonywane będą za pośrednictwem terminali, które służą jednocześnie przyjmowaniu opłat bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych oraz uzupełnianiu kont telefonów działających w systemach bezabonamentowych.

Eurotel obecnie posiada ponad 230 salonów sprzedaży i prawie 100 doradców biznesowych. W ostatnim półroczu dokonane zostały dwie akwizycje innych sieci sprzedaży działających w ramach operatora Era. W styczniu przejęta została sieć Mix Electronics z Krakowa licząca 37 salonów, a w czerwcu sieć Lobo GSM z Poznania licząca 19 salonów.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  antago pisze: 2009-07-31 17:18
  "pezeplacona karta platnicza"? :o To faktycznie jaks nowosc..;)
  0
 • Users Avatars Mini
  kiko pisze: 2009-07-31 17:23
  ciekawy pomysł, anoninmowośc może być przydatna. do tego żadnych opłat i jakieś środki na koncie - era i eurotel wprowadzili ciekawą nowość
  0
 • Users Avatars Mini
  wibra pisze: 2009-07-31 23:15
  Oferta całkiem całkiem. Bonus przy podpisaniu umowy, a produkt nowoczesny. Zawsze kasa w karcie bezpieczniejsza na ulicy przed różnymi dresiarzami niż cash w kieszeni ... Ciekawe, jakie będzie zainteresowanie tą kartą ?
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-08-01 04:13
  W stanach takie karty są dość popularne, można je kupić w kioskach, na stacjach benzynowych etc. Nowość, jednak nie widzę żadnej prócz anonimowości (która nie jest mi potrzebna) korzyści przemawiającej za korzystaniem z takiej karty. W banku z którego korzystam dostałem ostatnio wypukłą kartę debetową (nie chciałem kolejnej kredytówki) z PayPassem, zero opłat - zarówno za kartę jak i za prowadzenie rachunku :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-08-01 04:17
  Jeśli coś pójdzie nie tak, np. w sklepie 2x zostanie pobrana opłata za tą samą transakcję zawsze mam się do kogo zwrócić i zgłosić reklamację. Spotkałem się ostatnio z taką sytuacją, pieniądze wróciły na moje konto w ciągu 3 dni. Bezpłatne opłacanie rachunków w Erze? Hmm, po co sobie utrudniać życie? Nie lepiej bezpłatny przelew z domu lub polecenie zapłaty? Doładowanie pre-paid? 20% taniej w serwisach aukcyjnych i bez wychodzenia z domu :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-08-01 04:19
  Anonimowość (jeśli tej karty faktycznie nigdzie nie trzeba zarejestrować legitymując się dowodem) jest jedynym plusem, jaki w niektórych zastosowaniach przychodzi mi do głowy. No, i jeszcze osoby <13 roku życia nie mogące założyć konta w banku. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  qwesti pisze: 2009-08-01 20:27
  ale i tak wszystkie karty sa anonimowe i sprzedawca naszych danych nie dostaje, gdy placimy karta... wiec co to za anonimowosc??
  0
 • Users Avatars Mini
  kubas pisze: 2009-08-06 00:03
  Cos mi sie widzi ze te wszystkie komentarze pisze Eurot..
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: