„Środy z Orange" - Wielka Brytania, Rumunia, Izrael i Polska

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 11

W każdą środę, począwszy od 22 kwietnia br. każdy klient Orange może wybrać się do kina i kupić dwa bilety w cenie jednego. Wystarczy, że skorzysta z programu Środy z Orange i wyśle SMS o treści FILM pod numer 241. W ten sposób klienci zamawiają bilety na dowolny, środowy seans filmowy w kinach Cinema City i Orange Imax.

„Środy z Orange" to program, w którym mogą wziąć udział wszyscy klienci Orange, niezależnie od tego, czy korzystają z oferty abonamentowej, na kartę czy mix. Wysyłając pod numer 241 SMS o treści FILM, każdy z nich może co tydzień zamówić dwa bilety na dowolny seans w jednym z kin Cinema City i Orange Imax. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte jest SMS zwrotny z unikalnym 14-cyfrowym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina, przy odbiorze biletów. Kod wyświetlany na ekranie telefonu komórkowego uprawnia do kupienia dwóch biletów kinowych w cenie jednego.

Numer 241 jest czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu bilety można zamawiać przez cały tydzień. Nadesłany w odpowiedzi kod, jest ważny do chwili otrzymania, do najbliższej środy, jego ważność kończy się o godzinie 23.59. Program „Środy z Orange" obejmuje wszystkie publiczne, repertuarowe seanse odbywające się w każdą środę we wszystkich 25 kinach sieci Cinema City. Zamówienie biletów SMS-em nie oznacza rezerwacji miejsc na określony seans filmowy. Można jej dokonać telefonicznie w wybranym przez siebie kinie lub za pomocą rezerwacji on-line na stronie www.cinema-city.pl.

„Środy z Orange" to międzynarodowy projekt, z którego korzystają już klienci w Wielkiej Brytanii, Rumunii i Izraelu. Jego rozpoczęciu w Polsce towarzyszyć będzie kampania medialna obejmująca kino, telewizję, prasę oraz internet. Specjalnie na tę okazję w spotach Orange pojawią się znani aktorzy, tacy jak Rob Lowe czy Sean Austin. Wraz ze startem projektu rusza również portal internetowy www.orangefilm.pl. Miłośnicy kina znajdą tam szczegółowe informacje o programie, a także atrakcyjne dodatki, między innymi ekskluzywne materiały z planów filmowych, trailery i wywiady.

Obsługę akcji zapewnia firma Avantis - specjalista w zakresie technologii SMS, MMS, WAP, IVR i WWW. Firma partnerowała już przy realizacji wielu projektów Orange, min. loterii Orange Ekstraklasa, loterii Urodziny Orange oraz Popolotek. Najnowsze rozwiązanie przygotowane specjalnie dla akcji „Środy z Orange" należy do najnowocześniejszych na rynku. Gwarantuje możliwość łatwego i wygodnego zamówienia biletów do kina w dowolnym czasie.

Z badań wynika, że rozrywka, w tym kino może być jedną z ofiar zmniejszających się w czasach kryzysu budżetów domowych. Dzięki akcji „Środy z Orange", wielbiciele kina nie będą musieli rezygnować ze swojej pasji.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tazz pisze: 2009-04-17 02:51
  a kiedy helios?
  0
 • Users Avatars Mini
  pir pisze: 2009-04-17 15:47
  Super w kinie będzie około 80% abonentów ORANGE więc będzie komu rozdawać startery FRESH. Piękne miejsce na kampanie reklamową - środy z ulotkami w kinach. Ciekawe kto pierwszy przeczyta to i poleci pod kina
  0
 • Users Avatars Mini
  remek pisze: 2009-04-18 23:11
  czy Orange myśli że robiąc takie akcje utrzyma swoich abonentów? bo mi się wydaje że nie. Każdy wolałby jednak mieć tańsze rozmowy a do kina jak chodził to i tak będzie chodził i płacił
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-04-19 11:19
  Nie sądzę, żeby ta akcja miała zatrzymać kogoś, kto i tak chce odejść, natomiast dla reszty abonentów (np. mnie) to miły prezent:)
  0
 • Users Avatars Mini
  matsudi pisze: 2009-04-19 11:19
  Szkoda, że we wszystkich miastach nie ma takiej akcji :D
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-04-19 11:21
  We wszystkich miastach w których jest CC;) Rzeczywiście, przydałby się też np. helios...
  0
 • Users Avatars Mini
  kumpel pisze: 2009-04-19 19:12
  nie wiem z czego się cieszycie. mi tam ta akcja w ogóle nie przypadła do gustu. A na pewno spodobałoby mi się obniżenie kosztów za połączenia
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-04-20 00:51
  A co ma jedno do 2? Już wyjaśniam dlaczego się cieszę... Zamiast płacić za 2 bilety, zapłacę za jeden:)
  0
 • Users Avatars Mini
  necio pisze: 2009-04-24 17:55
  Akcja fajna i myślę że dobrze wpłynie na wizerunek, ja za 2 bilety zapłaciłem w ostatnią środę jak za jeden więc płakać nie będę.
  0
 • Users Avatars Mini
  timk pisze: 2009-04-25 13:43
  Fajne to jest bo placi sie za siebie i mozna wziasc druga osobe ktora am zadarmo bilet czego eni skorzystac jak i tak sie chodiz do kina .
  0
 • Users Avatars Mini
  derek pisze: 2009-04-28 00:26
  możesz zabrać dziewczynę, powiedzieć jej że kupisz jej bilet a rzeczywistości płacisz tylko za siebie, sprytne co nie : )
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: