21,96 zł za usługę iPlus email BlackBerry w sieci Plus

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 0

20 listopada br. sieci Plus obniża miesięczną opłatę za usługę iPlus email BlackBerry z 49 zł netto do 18 zł netto (21,96 zł z VAT).

Usługa iPlus email BlackBerry to możliwość stałej synchronizacji poczty elektronicznej z wykorzystaniem technologii BlackBerry w wersji BlackBerry Internet Service. Dzięki tej technologii użytkownik ma dostęp do swojej poczty elektronicznej na ekranie terminala w trybie „push”, czyli natychmiast po przyjściu wiadomości na serwer pocztowy.

Usługa iPlus email BlackBerry umożliwia odbieranie i wysyłanie emaili oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach jak JPEG, BMP, TIFF, Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio na telefonie, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez konieczności korzystania z komputera. Dzięki usłudze iPlus email BlackBerry możliwa jest jednoczesna synchronizacja poczty nawet z 10 różnych kont poczty elektronicznej, zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Jest to rozwiązanie kierowane do osób, które często wysyłają i odbierają wiadomości email. Dzięki technologii BlackBerry i dostępnym terminalom użytkownik otrzymuje dostęp do zaktualizowanych wiadomości, przychodzących i wychodzących emaili w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca, w jakim się znajduje: w pociągu, parku, na ulicy, nad jeziorem. Sama operacja ściągania poczty elektronicznej na terminal jest dla użytkownika niewidoczna, ponieważ proces odbywa się w sposób automatyczny. Analogicznie jak wiadomość SMS, wiadomość email przychodzi bezpośrednio na terminal dzięki trybowi „push”.

W odróżnieniu od usługi iPlus office, oferta iPlus email jest ofertą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, ponieważ nie wymaga dużych inwestycji i instalacji urządzeń serwerowych. Dzięki usłudze użytkownicy mogą sprawdzać swoje maile na dowolnym koncie pocztowym dostępnym w internecie. Z usługi mogą korzystać abonenci Plusa, którzy posiadają terminal BlackBerry lub jeden z wybranych telefonów Nokia (9300i, 9300, 9500, E50, E51, E60, E61, E61i, E62, E65, E70, E90) albo Sony Ericsson (P1i, P990i). Usługę należy aktywować w punkcie sprzedaży sieci Plus lub w Dziale Obsługi Klienta.

Nowa opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 18 zł (21,96 zł VAT) i obejmuje nieograniczoną możliwość odbierania i wysyłania wiadomości pocztowych. Opłata ta dotyczy korzystania z usługi na terenie kraju, z wykorzystaniem infrastruktury sieci Plus. Opłata za usługę nie uwzględnia połączeń dokonywanych za granicą, gdzie obowiązują specjalne stawki roamingowe. Opłata nie uwzględnia też transmisji w APN-ach publicznych i korporacyjnych innych niż APN blackberry.net (z ang. Access Point Name).

Dla nowych abonentów, którzy chcą kupić nie tylko samą usługę iPlus email BlackBerry, ale także terminal wspierający rozwiązanie BlackBerry, przygotowano specjalną promocję, w której dostępnych jest wiele modeli terminali BlackBerry oraz wybrane modele telefonów Nokia i Sony Ericsson.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: