7.09 NaviExpert dla Androida

Newsy
Żródło: NaviExpert
Opinie: 2

NaviExpert opracował wersję oprogramowania nawigacyjnego dla telefonów z systemem Android. Oficjalna premiera, zaplanowana na 7 września br, została poprzedzona trzymiesięcznym okresem testowym, który pomyślnie zakończyło ponad dwa tysiące beta-testerów. Wersja 5.0 oprogramowania nawigacyjnego NaviExpert działa już we wszystkich modelach telefonów z Androidem, które są dostępne na polskim rynku - Era G1, HTC Magic, HTC Hero oraz Samsung Galaxy. NaviExpert planuje sukcesywnie podążać za androidowymi nowościami opracowując wersje aplikacji do najnowszych modeli.

W związku z zapowiadaną na 7 września premierą wersji na Androida producent zapowiada szereg nowych funkcji niedostępnych dotąd w tradycyjnych nawigacjach oraz atrakcyjne promocje cenowe.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  adam pisze: 2009-09-01 14:32
  nie jest to zla nawigacja tylko dlaczego jest ona online!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Albion pisze: 2009-09-01 15:00
  On-line jest dlkatego, żebyś miał aktualne mapy i fotoradary. Fotoradary faktycznie mają w 100%, ale na A4 czekałem chyba ze 3 dni. Tak ich testowałem :). Nie bój się onlineowości, bo jak masz Androida, to zapewne masz też pakiet transmisji danych. Ja w Playu mam, więc mnie problem nie dotyczy. Generalnie, Beta 4 działa bezproblemowo i jest za darmo. Mam nadzieję, że oficjalna wersja też nie będzie gorsza, no i ze będzie jakaś promocja dla Androida.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: